Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Helytelen lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Helytelen lenne beszélnem a feleséggel? Más mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés
Vam egy barátom 1 hónapja. Neki van egy felesége, akivel külön élnek, mert a feleség talált magának új párt vagy valami ilyesmi... :D A lényeg az, hogy most hétvégén kiderült, hogy a barátom megütötte a feleségét... Elmondása szerint azért, mert a közös gyermeküket szerinte nem látta el rendesen... Tény, hogy a barátom neveli jelenleg, de csak azért, mert így 'egyeztek meg' ... Viszont én nem tudom... Ezek után tartom tôle egy kicsit, hogy a közös hétvégékbôl közös mindennapok legyenek. Mert már ajánlotta sokszor, hogy költözzünk össze, többek között a kislánya miatt, mert szerinte kell mellé valaki, aki ellátja az anya szerepét... Én arra gondoltam, hogy megkérdezném a feleségét, hogy mesélne e, hogy mi volt a gond vagy hogy is volt ez a verés dolog... Mert nagyon aggaszt. Hétfôn beszéltem a nôvel telefonon, de ez 'közöa titok' eddig még az én kérésemre... Én vigyáztam a kislányra, az apja otthon hagyta a telefont és hívta a nô... Felvettem, és a lány kezébe adtam... A nô kérdezoposködött, a kislány elmondta hogy velem van... Aztán kérte a nô, hogy beszélgessen velem... És beszéltünk, de semmi lényegeset, fôként azt, hogy a lánya nem fél tôlem, hanem ismer már... meg ilyesmi. Tehát gond lenne vagy helytelen megkeresnem ôt hogy beszéljünk?
2014. máj. 14. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez az ö magánügyük,nem szabad,és nem is jó beleavatkozni,mások vitáiba,életébe,ö dolguk.
2014. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Provenance ***** válasza:
Szerintem is maradj ki ebből ,ez nem a te harcod.
2014. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer történt meg elmondta neked a srác. Ennyi. Ez nem a te dolgod, szerintem se avatkozz bele.
2014. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, de mivan, ha velem is ilyen lesz? Honnan tudhatom, hogy nem e 'szelektál', mikor mesélbezt-azt? Bízom benne, de tartok is tôle... Jobb óvatosnak leńni...
2014. máj. 14. 08:59
 5/9 Provenance ***** válasza:

Hát igen , mondják hogy jobb félni.. De én nem tudom elképzelni hogy működhet egy olyan kapcsolat, ha valaki fél a férfitól. Fel nézni , tisztelni lehet amiért gondoskodik a családjáról.. de ha félsz az már rég nem jó.


Van ismerősöm aki verte a feleségét , szakitott vele a nő, most új párja van, őt is veri. Csak azért irtam le hogy lásd, lehet hogy a palinak segitség kell.. orvosi..

2014. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy a nő az igazat mondaná? Miért hinnél neki jobban, mint a párodnak? Lehet, hogy direkt úgy adná elő, hogy te megharagudj a párodra.

És hogy esne ez a párodnak, ha kiderülne, hogy te pont a volt feleségével beszéled ki? Hogy pont neki adod a tudtára, hogy mennyire nem bízol a párodban.

A pároddal beszélj! Ne másokkal beszéld ki a háta mögött!

2014. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tôle félek, hanem attól, hogy mi lesz, ha velem is ezt csinálja majd? Többen is mondják, olyanok, akik régóta (20-on pár éve...) ismerik, hogy 'meneküljek, ne maradjak, minek vagyok még vele...?' ... Tehát nem tudom... Ezért gondoltam rá, hogy a feleség hátha elmondaná mi is volt... Lehet tényleg az a gond, hogy nem látta el a kislányt rendesen...
2014. máj. 14. 09:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem beszélem ki a háta mögött, ez még csak most jutott eszembe. Akik pedig azt mondták, hogy meneküljek tôle, azok elôtte mondták, tehát hallotta ô is... És rákérdeztem, de ô nem nagyon akar beszélni róla.. Pár mondattal lerendezi.
2014. máj. 14. 09:12
 9/9 anonim ***** válasza:

tudnod kell, mert az agresszív férfit el kell hagyni!


30+F

2014. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!