Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel kéne beszélnem hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel kéne beszélnem hogy az exem kikerüljön a család életéből?

Figyelt kérdés
5 hónapja szakítottunk barátommal, nem mondom hogy egy sima szakítás volt. Én már továbbléptem, ő még nem. és azóta úgy kezeli a családomat mintha a sajátja lenne. a testvéreimtől unokatestvérekig, nagymamákig stb. hívja őket, üzen, átmegy ilyesmik. és sajnos van olyan családtag is aki partner ebben. számomra ez nagyon zavaró, és a jelenlegi páromnak is. mit tudok tenni ez ellen?

2014. márc. 19. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

miért nem gondoltad meg jobban, kivel jössz össze?

Ő szeretett is téged, ő neked csak játék volt, hogy ilyen lazán túlteszed magad rajta. Csak nehogy a következő pároddal is ezt csináld, és akkor a fél város a te családodat fogja "zaklatni".

2014. márc. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szerintem ebben a helyzetben nem én vagyok a hibás. előfordul az ilyen. pár hónapig voltunk együtt, de egy agresszív, negatív ember volt ezért elhagytam. nem játékszerként kezeltem egyáltalán.

csak szerintem nem így kéne kezelnie a dolgokat. vagy mit hisz mi változik ezzel h a család életének a része marad?

2014. márc. 19. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A családoddal kell ezt megbeszélni..

Nem tilthatod meg, hogy talalkozzanak, de arra megkérheted őket, hogy legyenek egy kicsit ha a párodra nem is, de rád tekintettel.

A barátnőm is így volt, 8 évig volt exe..,neki nem volt új párja, de így is rendszeresen ott vot náluk az ex..

Horgászni az apjával, segít az anyjának..a sógorávak program..stb..

Egyedül az anyukájanak és az apukájának kellett elmondani a a problémát, ők egértették, orvosoltak.

Most is talalkoznak, de nincs naluk napiszinten, nem jön ha ottvan a barátnőm, mittudom én a horgászhelyen futnakmössze.

Mint ey haverral, nem mint egy rokonnal vagy afiaval..mert a szakítas után a szülei megengedték, hogy kulcsa maradjon a háukhoz stb..ezeket megszüntették.


Szerintem ha az exszel nem vt szép szakítás(ha van olyan) akkor a családnak kell jelezni.

2014. márc. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok olyan hülye nő van aki még kulcsot is ad az exének. Én jártam úgy hogy jól elvoltunk a nővel és egyszer csak hallom hogy forog a zárban a kulcs mert megjött exapuka gyereket látogatni :-D
2018. febr. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!