Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az ha néha szabadság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha néha szabadságra vágyom?

Figyelt kérdés

minden nap találkozok a barátommal.

már 1 és fél éve járunk.

ha suli van akkor 4órát vagyunk együtt,ha 7vége akkor péntek szombat ottalszok,vasárnap 3körül megyek haza és 7kor megint találkozunk 10kor meg hazamegyek.

a téli szünetet ugy képzelte el hogy minden nap ottalszom.

de nekem kell egy kis szabadság,néha barátnözni,itthon lenni.ö meg összeveszett ezért velem.

miért baj ez ???


2009. dec. 28. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szuper fickó. És akkor még én vagyok leordítva, meg "túl ragaszkodónak" nevezve, ha heti 3x akarok találkozni barátnőmmel.
2009. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
érdekes, általában mi pasik szoktunk ilyen bajban lenni...
2009. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem baj ez. Neki nincsenek haverjai vagy valami hobbija? A szabadság mindenkit megillet. Nem is egészséges ha egyfolytában a pároddal vagy, ha egyszer komolyabbra fordul úgyis lesztek még együtt eleget, többet is mint szeretnétek. =D
2009. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

áá én örülnék, ha a pasim ennyire velem akarna lenni :/

sajnos azok az idők elmúltak nálunk :(

2009. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

van neki nagyon sok hawerja!

mikor nekem suli van már reggel ott van náluk 18:00ig

2009. dec. 28. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
a szabadságra való igényed teljesen normális. sőt, ez az egészséges, nem az, ha sülve-főve együtt vagytok. ezt el kell fogadnia.
2009. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Neked van igazad. Ha külön időd akarsz, akkor menj. Ha vissza akar tartani, akkor nem tart tiszteletben. Ha nem szereted a vitákat, szakíts. Ha bírod, akkor magyarázd el neki, hogy hülye, mert tényleg az. :)
2009. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hm tényleg érdekes mert fordítv szokott lenni! :) monnde meg neki hogy ha sokat együtt vagytok akkor fész h rádun v te rá és ezt nem szeretné. heti 1kimenőt beszéljetek meg!

Nekünk nincsien hálistennek mert mi is folyton 1máson lógunk. a párom i azt szeretné h mindig legyek náluk,meg én is .azért remélem megemlíted neki hoggy díjazod és jólesik hogy így ragaszkodik hozzád és nem a hülye haverjaival járkál büdös kocsmákba v mégrosszabb helyekre :)

sok sikert!

2009. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
télleg érdekes az én ex barátnőm 3és fél évig mindennap csak arra várt h mikor megyek hozzá,állandóan 1ütt akart lenni velem,és ha véletlen megálltam 15percre beszélni a haverommal akkormár csörgött a telefon és elvoltam mondva mindenfélének:D igazad van mennyis őneki is ez volt a baja nem ment sehova.nehanyagold el a barátaid mert tudod ők akkoris lesznek ha már a barátod nem.szorongasd meg kicsit.tudasd vele hogy te nem 1 bábu vagy és hogy ha van kötelezettséged, akkor jogod is! sok sikert 21/F
2010. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!