Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem tudja mit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem tudja mit is akar vágyik a szabadságra de rámis. Mit tehetnék hogy rádöbbenjen hogy én fontosabb vagyok neki?

Figyelt kérdés
én 20éves fiu vagyok a barátnőm pedig 23. Nos ő messzebb lakik tőlem szóval hát összeköltöztünk. Nekem hátramaradtak a barátaim a családom mindenkim de nekem ő pontossan elég volt. Naszóval hazajöttem 1szer mint mindig pár napra. ő azt hazudta nekem h kicsit sokat ivott és lefekszik aludni. Közbe ő már otthon se volt mert a barátaival ment el bulizni. Szóval ugyebár ez kiderült. Megkérdeztem tőle h mért kellett hazudnia, nem történt volna semmi baj ha megmondja. Erre jött a válasz h ő ugyérzi nem megy neki a komoly kapcsolat, vagyis nem tudja mit akar. Ezért én hazaköltöztem. Aznapis hívott sokszor meg meg az utánnalévő napokbanis ez 4 napja történt csókkal váltunk el aztmondta h szeret de érezni akarja h kellek neki.3hónapig laktunk 1ütt.Sose voltak komoly problémáink nagyonjól elvoltunk nagyon szerettük egymást. én nagyon szeretem és vissza akarom kapni. Van erre esély? Van még vajon esélyem nála?.
2010. febr. 2. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Neharagudj, hogy ezt mondom, nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nekem majdnem ugyanez történt. Utólag kiderült, hogy megcsalt mással, és mivel nem akart egyszerre két pasival kavarni, ezért indirekt módon vett rá, hogy elköltözzek. Persze adta a szépet utána még 3 hónapig, sőt találkozgattunk is. Mikor rákérdeztem a dologra tagadta... Azért tette mindezt, hogy legyen egy kis biztonságérzete, ha a másikkal nem jön össze vagy valami.


Nem azt mondom, hogy nálad is ez a helyzet, inkább csak azt, hogy nem szerelmes beléd igazán szerintem.

2010. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csajozz te is ennyire egyszerű fiatal vagy hogy lekösd magad élj!
2010. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.az az igazság hogy ő nem a megcsalós fajta sose csalt meg senkit és ez a veszély nem áll fenn nálamse ez tuti.például most is felhívott holott ő mondta h ritkábban beszéljünk én meg mondtam neki hogy akkor majd akkor keress ha igazán hiányzok.egésznap nem hivott.de épp az imént beszéltem vele.furcsamód amióta eljöttem azokat a dolgait teszi rendbe ami engem mindig zavart.lehet hogy csak 20 vagyok de ennek ellenére szüleim segítsége és a lelki érettebbségemnek köszönhetően elértem 1-2 dolgot és mi komolyabb dolgokat terveztünk...
2010. febr. 2. 23:40
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!Én azt javaslom,legyél kicsit elérhetetlen a számára!Pl.Ne vedd fel mindig elsőre a telefont,ne érezze,hogy te mindenképp akarod őt,hogy neked"ő jelenti az életet"!Tudod,a legtöbb embernek-legyen az lány,vagy fiú-mindig jobban kell az,ami/aki nem olyan könnyen kapható.

Nagyon hasonló dolog volt velünk is.Akkor még"csak" 10 hónapja voltunk együtt.Egy hónapig voltunk külön.Most 2,3 éve,hogy együtt vagyunk..szóval nálam bejött!Sok sikert neked is!Várom a fejleményeket!:)21/L

2010. febr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd egy ideig és ne vedd fel neki a telefont (3 nap), ez egy hatalmi harc sajnos. Velem is ezt tette a volt barátom, és amikor kicsit megleckéztettem akkor rájött, hogy nem vagyok a játékszere és nem állok mindig rendelkezésre...

Sok erőt hozzá!

2010. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez a csaj, bár idősebb nálad, de állítom, hogy 1000x éretlenebb. szerintem nyilvánvaló, hogy nem szerelmes igazán, mert ha az lenne, akkor nem hülyítene ilyesmikkel, hogy szabadság kell neki és a többi maszlag. tudom, hogy nehéz, de szerintem hagyd ott, mert ez ennél csak szarabb lesz. és keress egy hozzád illő, normális csajt!
2010. febr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a piicsába.
2010. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nemtudok neki nemet mondani se azt h nem veszem fel neki a telefont mert nagyon szeretem,és csakis azt szeretném ha ujra velem lenne.mit tegyek mivel tudnám visszahódítani?
2010. febr. 3. 22:38
 9/15 anonim ***** válasza:
00:39-es:És te mit mondtál,amikor megkérdezte,hogy miért nem vetted fel eddig a telefont?Elárultad,hogy mi volt ezzel "célod",vagy mit mondtál?Ez nagyon érdekel,írd meg légyszi!Jah,és azt is,hogy milyen eredménnyel jártál!Köszi!
2010. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
00:37-es vagyok Figyelj,tudom,hogy nagyon nehéz,de ha ennyire a "lába előtt heversz",ez nem jön be a csajoknak hosszú távon.Először persze,imponál nekünk,hogy a pasi mindig a "lábunk előtt hever",de ez hosszú távon nem nyerő!Hozzá teszem,hogy:sajnos.Ez ilyen akarva-akaratlanul,de ez van.Szóval,legyél egy kicsit keményebb!Ahogy már írtam,ne érezze azt,hogy ő jelent neked mindent.Legyenek önálló gondolataid,érezd magad jól a külön töltött időben is(legalább is látszólag).Egy kicsit éreztesd vele azt,mintha már nem lenne olyan fontos.Hidd el,sikerrel fogsz járni.A végén már nem is fog ezen agyalni,hogy "szabadság",mert meg fog ijedni,hogy elveszíthet!És ha egy picit is szeret,akkor ez elég lesz neki ahhoz,hogy melletted döntsön!Bár nem ismerlek,de mivel tudom mit érzel,szeretném,ha sikerülne!Úgyhogy kitartás!Légy bátor!
2010. febr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!