Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz levegőnek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz levegőnek? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
8 hónapig éltünk boldog, szenvedélyes párkapcsolatban. Voltak viták, olyankor elvárta a pasim, hogy szinte könyörögjek a bocsánatáért. (Akkor is, ha nem én voltam a hibás. ) A legutóbbi vitánk után bocsánatot kértem, de mondtam, hogy nem fogok könyörögni a szerelméért. Ez 5 napja történt, azóta nem válaszol az sms-eimre, email-jeimre és semmire. Elérhetetlen, meg sem tudom beszélni vele, hogy miért teszi ezt. Gondolom részéről vége a kapcsolatunknak, de akkor miért nem írja vagy mondja azt, hogy vége? Miért hallgat? Mit tegyek? Idegileg totál ki vagyok készülve.
2014. máj. 14. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert egy érzéketlen suttyó.
2014. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége! Lépj tovább! Ráadásul az milyen már hogy könyörögj a bocsánatáért? Bunkó
2014. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, en is voltam mar hasonlo helyzetben h. en kertem ot a jora, pedig nem is en csinaltam a problemat, nem en voltam a hibas. Csak pici vita volt, de akkor is.
2014. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miert es hogyan nezett levegonek? Neha en is ezt erzem h. levego vagyok csak
2014. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz levegőnek, hogy nem válaszol az sms-eimre, se az email-ekre, a telefont nem veszi fel. :(
2014. máj. 15. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!