Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levegőnek néz a barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levegőnek néz a barátai előtt? Több, mint barátság, kevesebb, mint kapcsolat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, osztálytársak vagyunk lassan 2 éve a gimiben, nekem már előtte is tetszett, mert hallottam róla, volt "hírneve", már akkor is szerették a lányok.

Aztán osztálytársak lettünk, először utáltuk egymást.

Most viszont hajnalig beszélgetünk, reggelente találkozunk, kávézunk. Suli után együtt ebédelünk, aztán néha délután is együtt vagyunk. Péntek esténként általában moziba megyünk. Elkísérem edzésre (versenyszerűen sportol), cserébe ő végignézi a bénázásomat, amit én futásnak nevezek.

Nemrég kapott egy autót a szülinapjára és próbál vezetni tanítani, ami azért nagy szó, mert amúgy úgy vigyáz a kocsijára, mint az életére és tudom, hogy nagyon drága volt, a legjobb barátjának se engedte, hogy vezesse, pedig neki még jogsija is van.

Nekem meg engedi, hogy a kertjükben fel-alá szerencsétlenkedjek...

Mégis, amikor mások is ott vannak, szinte levegőnek néz, alig köszön. Nem akarom túlkombinálni, de akkor is rosszul esik.


2014. ápr. 4. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig túlkombinálod.
2014. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne kombináld túl, kérdezd meg.
2014. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rossz lehet...cikis is megkérdezni erről, de egyszer meg kell beszélnetek!
2014. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak a te részedről több, mint barátság
2014. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!