Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Butaság előre elkönyvelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság előre elkönyvelni egy bukást, ha van kiszemelt lány?

Figyelt kérdés

Nem cicababáról van szó, meg én sem vagyok ronda. De mindig az jár a fejemben, hogy úgyis rosszul sül el, meg cinkes lesz stb, ezért voltak elszalasztott csajok.

Van 1 lány akit nagyon bánok, hogy elszalasztottam, persze azóta túltetteem magam rajta.

Volt egy olyan is, aki nem túl szép, vele megpróbálta, el is hívtam valahová, utána rájöttem h ő abszolút nem hozzám passzol, mások vagyunk teljesen. De így utólag legalább megpróbáltam. Először elkeserített, hogy még vele sem jött össze a dolog, de rájöttem, hogy azzal hogy elhívtam megtudtam h nem akarok tőle semmit, tehát annyira nem volt bukta az az ügy.

Most van egy kiszemelt lány, nem egy cicababa, mielőtt valaki azt hinné. Kedvesnek tűnő, egyszerű csajnak tűnik.

Viszont félek hogy rosszul fog elsülni, meg egyszerűen hiába tudom hogy nem lenne semmi veszítenivalóm, az agyam képtelen bevenni.

Szerintetek utaság így előre elkönyvelni valamit? Még az is lehet, épp ezért a szokásomért hagytam veszni olyan lányokat, akikkel összejöhettem volna. Persze ez a múlt, most a lényeg, hogy van egy lány, aki teetszik.



2012. nov. 30. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a válaszom: igen, butaság.


Ugyanis, ha meg sem próbálod, akkor mindig ott lesz a fejedben, hogy "de mi lett volna, ha...". Régi tapasztalat.


Azzal, hogy elhívod valahova, akkor a reakciójából megtudod, hogy kölcsönös-e a szimpátia. Ahogy mondod, nincs mit veszítened. ( Igaz, nálam volt egy olyan, amikor hogy emiatt 1-2 hétig kerültem az illetőt, mert összeszedtem magam 1,5 hónap után és nő létemre rákérdeztem a véleményére, de azóta már ezen is túl vagyok. Viszont, ha meg sem kérdezem, akkor a mai napig ezen agyalnék, hogy a "jeleket", jól vagy rosszul értelmezem-e.) 30N

2012. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jézus :) ***** válasza:

Ez a tpikus "...tudod mit vakond?! B....d meg az ásódat." vicc.

Mégis meddig akarod halogatni?

:)

Merjük vállalni a következményeket.

2012. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük az alternatívákat:

1. Nem próbálkozol, így sosem fog kiderülni, mi lett volna.

2. Próbálkozol, nem jössz be neki: egy-két napig szomorú leszel, utána továbblépsz.

3. Próbálkozol, kiderül, hogy ő nem jön be neked mégsem, továbblépsz.

4. Próbálkozol, kiderül, hogy egymáshoz valók vagytok, jól sül el a dolog.


Szerintem ezek közül egyik sem vállalhatatlan, legalábbis számomra nem jelentene tragédiát a 2-3. verzió, ha fennáll a 4. lehetősége is.

2012. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom h így van minden, de mégis valamiért félek. Tudom h csak nyerhetek az üggyel, veszíteni valóm nincs, de mégse nagyon merem...

2012. nov. 30. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig merjél kockáztatni, mert sosem tudhatod, hogy kit szalasztasz el emiatt. Bár gondolom, amennyire félsz, valószínűleg még tini vagy, de majd ha idősebb leszel, akkor rájössz. 30N
2012. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok én már tini, a gondolkodásom meg pláne érett. Másról van inkább szó, de mostantól megpróbálok merni és nyerni.
2012. nov. 30. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!