Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezekből a jelekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezekből a jelekből az derűl ki, hogy szerelmes belém? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú és sok jel utal arra szerintem hogy többet érez irántam, csak nem meri bevallani. Szerintetek? Pl. azt mondja h féltékeny ha mással lát, érdekli hogy mi van velem, szeretne minél többet velem lenni, kíván stb...nem tudom eldönteni hogyha ezeket mondja és netán szeret akkor miért nem akarja hogy járjunk? Talán az is lehet ok hogy távol lakunk egymástól és nem szertne távkapcsolatot? Szerintetek rossz lenne távkapcsolatban? ..:(( 17/L
2009. dec. 28. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, aztán pedig beszéljétek meg a kapcsolatot. A távkapcsolat meg parnterfüggő. Néhányan bírják, néhányan nem.

L19

2009. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem szerencsés a távkapcsolat , de meg lehet oldani


elképzelhető hogy nem szeretne távkapcsolatot

2009. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy SZERET:)

De ha pl neked mondaná ezt egy barátnőd h. te mit gondolsz erről tuti ezt mondanád h. vedd már észre SZERET:D


Több oka is lehet annak..:) hát lehet nem tudja h. te is így érzel iránta?

vagy nem mer belevágni a távkapcsolatba mert fél hogy beleszeretsz közbe egy másik fiúba...ezt nem lehet így tudni hogy pontosan ő miért nem meri..szerintem beszélned kellene vele erről.

2009. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs ezt lehagytam hogy szerelmes beléd ez látszik:)
2009. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KÖszönöm! :X Az az igazság hogy én is szeretem, csak féltem neki mondani mert féltem hogy ő talán nem ugyanugy érez mint én :( :)
2009. dec. 28. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni,de velem is ugyanez történt egy éve.Megismerkedtem egy fiúval,kölcsönös volt a szimpátia.Aztán ősszel egy suliba kerültünk és találkozgattunk,msneztünk,stb. De 3 hónap után sem akart velem összejönni. Mindenki azt mondta,hogy tuti szeret,meg látszik rajta.Aztán nagyon átvert.Én karácsonykor összejöttem valakivel, erre mondogatta 2 napig,hogy nagyon szeret,szakítsak a sráccal,verseket küldött.Szakítottam vele erre szilveszterkor ő keresett barátnőt.Miután már 2 hónapja együtt voltak és látta rajtam,hogy teljesen eltávolodtam tőle és érezte,hogy már kezdem kevésbé szeretni újra rám hajtott.Velem csalta a barátnőjét.Később összejöttünk.1 hónapra rá,májusban vége lett.Szerintem csak birtoklási vágya volt felettem.Ő nem akar velem lenni,de azt se akarta,hogy másé legyek.Szóval az előző hozzászólóknak mondom,hogy nem feltétlen jelenti azt,hogy biztos szereti.Itt az ellenpélda. L/17
2009. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!