Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ütöttek meg már nőt? , ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütöttek meg már nőt? , ha igen akkor megérdemelte? , miért? Nők véleménye is érdekelne, ütöttek meg már? Megérdemelt volt?

Figyelt kérdés
Én egyszer ütöttem meg a múltban az egyik barátnőmet, azóta soha senkit. Bár indok az elég nyomós volt, de a mai napig úgy érzem bűntudatom van miatta.

2014. máj. 15. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyrészről úgy gondolom, hogy a társadalmi hiedelmekkel ellentétben nyomós okkal bárki lekenhet egy megérdemelt sallert a másiknak.

Másrészről viszont azon a véleményen vagyok, hogy az erőszak nem megoldás, hacsak nem akarsz magadnak még több problémát.

2014. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nő vagyok. Egy beképzelt, pökhendi alak többször kigúnyolt, beszólogatott, azt hitte, hogy ezzel nagy valaki. Nos, miután egy ütéssel kiütöttem, betörtem az orrát, jól tökön rúgtam, meg oldalba is, csendben van. :) Hánynom kell az ilyen illetőktől. És ez az eset óta valahogy senki nem mer gúnyolódni, beszólni nekem.
2014. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom,hogy láttam már olyan női viselkedést,hogy én magam vertem volna agyon a pics.át..komolyan. (Folyton ütötte a pasiját a semmiért,pofozta,rugdosta, és közben visított mint egy idióta("poénból") és a srác meg tűrte..

Ha viszont a nyilvánvaló erőfitogtatás,megfélemlítés, uralkodás miatt üt meg valakit pasi,azt nem tolerálnám. Vagy ha kis semmiség miatt kapna..ha valóban,ténylegesen megérdemelném,nálam nem lenne szakító ok..ha nem érdemelném meg,persze kirúgnám,nem akarok állattal együtt élni. De eddig még nem volt alkalom rá.

25/L

2014. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél máshogy megy pl nekem az már nem nő aki nem viselkedik úgy káromkodik mint a kur***a isten ..köpködik ..egyéb olyan dolgot tesz ami gusztustalan én annak elméletben szívesen lekevernék egy olyat ,hogy csak na de élőben valószínűleg a rövidebbet húznám és lelépek
2014. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, ahhoz, hogy valakit megüssünk talán az lehet elég nyomós ok, hogy mit tudom én, egy erős hisztirohamot megállítsunk, pl. a másik nyilvános helyen sikítozik, veri magát a földhöz, vagy hasonló, amikor abban a pillanatban tényleg csak egy pofon térítheti észhez.

Amúgy nem tudom, mi lehet más ok a testi erőszakra. Ha akkora a probléma egy kapcsolatban, ott kell hagyni a másikat és kész.

Engem nem ütöttek meg és én sem ütném meg a páromat semmilyen okból.

2014. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, nálam semmi ilyesmi nem fér bele. Az egyik exem, dühében kicsit meglökött. Abban a pillanatban otthagytam. Nálam a legkisebb erőszakra utaló jel sem fér bele. Ha én tudom magam tűrtőztetni, akkor ezt visszafelé is elvárom, nem vagyunk mi állatok.
2014. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ütött már meg a párom, de én kértem.

Ha veszekedés közben kapnék pofont nem zavarna, valószínû, hogy akkor is felizgatna.


A nõvéremet már többször verte meg a párja, szerintem jogosan. Igaza volt a pasinak szerintem, egyszerûen nem lehetett leállítani tesómat csak így.


19/L

2014. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én csak szex közben ütöttem. De azt mind élvezettel fogadták, így nincs miért bűntudatomnak lennie. :)
2014. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van amelyik megérdemli.
2014. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy olyan férfi, aki csak pofonnal tud konfliktust megoldani egy nővel, jellemtelen és végtelenül gyenge. Tanulj kommunikációt, vagy csapkodd az ajtót.
2014. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!