Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ütöttek meg már nőt? , ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütöttek meg már nőt? , ha igen akkor megérdemelte? , miért? Nők véleménye is érdekelne, ütöttek meg már? Megérdemelt volt?

Figyelt kérdés
Én egyszer ütöttem meg a múltban az egyik barátnőmet, azóta soha senkit. Bár indok az elég nyomós volt, de a mai napig úgy érzem bűntudatom van miatta.

2014. máj. 15. 13:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Egy olyan férfi, aki csak pofonnal tud konfliktust megoldani egy nővel, jellemtelen és végtelenül gyenge. Tanulj kommunikációt, vagy csapkodd az ajtót."


Ez irónia akart lenni? :D :D, nem is tudok melyik nemre jellemző

2014. máj. 15. 19:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem irónia volt, halálosan komoly. Nehogy már létezzen indok arra, hogy egy férfi egy nőre kezet emeljen, vagy tudod mit? .. akár fordítva! Mindkettő igen szánalmas.
2014. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem ütött már meg , az egyik exem. Az volt a bűnöm, hogy szakítottam vele, amiért megcsalt. A szakításért kaptam a pofont. Én visszaütöttem, úgy gondolom a mai napig is, hogy egyetlen embernek sem hagyom, hogy megüssön. És nem érzem jogosnak, hogy a jogos szakításért akkora pofont kapjak, hogy elterüljek a mellettem lévő ágyon...


Apámnak is visszaütöttem amikor felpofozott. Maradjunk annyiban, hogy nem volt oka megütni, csak azt hitte mekkora poén... és az én pofonom után még bocsánatot is kért.


Továbbá úgy gondolom, vannak nők akik megérdemlik. pl A férjem is ütött már meg egy csajt. Vitatkoztak, és a nő mindenáron követelte hogy adjon a férjem neki igazat, különben leköpi. A férjem közölte vele, hogy akkor fel fogja pofozni, mert nem tűri hogy megalázzák ilyen módon. A lány nem vette komolyan, leköpte a férjemet. A férjem pedig felpofozta. Én úgy gondolom megérdemelte.... és sok nő él vissza azzal hogy elvileg nőt nem szabad megütni... dehogynem. Csak pl nem azért mert szakít veled, vagy azért mert nem meleg az étel mire hazamész.

2014. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!