Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, ha valaki az előző kapcsolatából származó sérelmeit az új párján vezeti le?

Figyelt kérdés

A barátomat az előző barátnője csúnyán kihasználta anyagilag, és zsarolta érzelmileg. Miután szakítottak, összejött velem, és minden előző kapcsolatából származó sérelmét átruházta rám.

Például: az exe gyakran jött haza kicsit részegen a bulikból, és olyanokat vágott a fejéhez, amiket józanul nem tett volna. Ebből adódóan engem nem engedett bulizni, pedig nem iszom.

A lány állandóan elvárta, hogy ajándékokat vegyen neki, luxus cuccokban járhasson, ezért én ha megemlítem, hogy szeretnék egy ruhát, azonnal valami dizájner darabra asszociál, és nemet mond.

Nem enged el egyedül vásárolni (már együtt se megyünk), mert az exe felvásárolta az egész áruházat egy shopping körút alkalmával.

Mennyi idő kell még neki, míg hozzászokik az új helyzethez?


2014. máj. 15. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem bírnék egy olyan párkapcsolatban lenni, ahol a párom azt se tudja, ki vagyok, milyen vagyok, mert automatikusan az exének képzel. Ez felháborító és egyben nagyon kétségbeejtő is.
2014. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy, hogy belementél, hogy pótold az exbarátnőjét.
2014. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10ből 10xer... emberek vagyunk.. ha egyszer tűzbe nyúltál mégegyszer nem fogsz.. vagy legalábbis idő kell, mire újra megpróbáld..
2014. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semennyire. Úgy hogy nálatok szerintem alappillérekkel van gond irányodban.Magyarul, nem szeret téged, de nem akar egyedül lenni.

Az ilyen ember aki sérült, nagyon nehezen enged közel magához valakit, kapcsolatot meg csak azzal kezd ismét, aki bizonyított. Ha ez meg van, akkor a tenyerén hordozza az illetőt, és mindent megad neki mind érzelmileg, mint másképpen, hogy boldoggá tegye szíve választottját. Nálad és irányodban ez semmiben nem nyilvánul meg. Lakótársa vagy az illetőnek, de nem társként tekint rád.

2014. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki egyszer megégette magát, másodjára már óvatosabb lesz. Mindezek ellenére én azt mondom, hogy kell annyi önkontrollja legyen az embernek, hogy lehetőleg ezt ne vetítse a másikra.

Az általad leírtakat már túlzásnak tartom.

Amúgy hogyhogy nem enged vásárolni? Nincs saját pénzed, az övéből éltek?

2014. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van sajátom, de szerinte nem kell ész nélkül költekezni, elég ha a legszükségesebbekre költök, majd ha jobban fog menni, bepótoljuk, amit nélkülöztünk.
2014. máj. 15. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Márpedig ha van saját kereseted, akkor olyan nincs, hogy nem enged vásárolni. Igen, igaz, hogy ha nem vagytok könnyű helyzetben anyagilag, akkor hülyeségekre nem kell elszórni a pénzt, de ettől még nincs joga megtiltani, hogy egyedül menj vásárolni. Ilyen szinten nem uralkodhat egyik ember a másikon.
2014. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne engedd hogy kihasználjon.Mi az hogy megmondja megtiltsa mit vehetsz a saját pénzeden!


Ha még nincs túl az előzőn akkor dobd ki találsz jobbat aki tisztel téged.vagy nem..:(

2014. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!