Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lány akivel kavarok fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel kavarok fél kilépni a mostani kapcsolatából miért?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel mostanában sokat flörtöltem, nem tudtam, hogy vna barátja utólag tudtam meg, de azt is hogy nem szereti, régen a legjobb barátok voltak a sráccal, fél éve vannak együtt, de hónapok óta elakarta küldeni a srácot, el is küldte 2x csak mindig visszasírta magát a srác.


Ő meg visszafogadta.


Mondta értem otthagyná ha tutira azt mondanám, hogy összejövök vele.


Én nem akarom, hogy a lány gyáva legyen és velem is ezt tegye majd, hogy mellettem másokkal kavarászik,madárnak nézz. stb.


ezért azt mondtam neki, hogy a srácot dobja ki, és utána megnézzük hogy alakulnak kettőnk között a dolog, de nem igérem hogy tutira összejövünk.


Ez több mint egy hete történt nem dobta ki a srácot, csak mondogatja.

Közös ismerős szerint azért, mert ez a lány olyan, hogy inkább van egy rossz kapcsolatban, mint egyedül...... és csak akkor lépne ha tuti.


a lány 23 éves, én 19.


Vélemény, szerintetek miért csinálja ezt?



2013. okt. 15. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megszokás
2013. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
megszokásból van a sráccal ?
2013. okt. 15. 21:55
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha igen, akkor hogyan bírnám túllenditeni a srácon anélkül, hogy biztosra tudja én ott leszek ha kidobná.


A fentiek miatt akarom, hogy ne miattam dobja ki, hanem legyen elég bátorsága elküldeni úgy hogy nincs más mellette

2013. okt. 15. 21:56
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne félj, nem lenne semmi gondod ha te lennél Brad Pitt. Nem kellenének itt hetek, évődés meg lelkivilág.

5 percen belül lenne az ágyadban és ha egyszer ki akarnád dobni két kézzel kapaszkodna az ajtófélfába.

2013. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
értelmes válasz, köszönöm!
2013. okt. 15. 22:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert hagyod.
2013. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyja ott a mostani barátját miattad, akkor hagyd. Ha nem vagy annyira jó neki, hogy lépjen, akkor nem érdemes foglalkozni vele. Persze könnyű nekem innen megmondani a frankót, de bár kicsit idősebb vagyok, de voltam ilyen helyzetben. Megtanultam, hogy a legjobb szinglikkel kezdeni, nem igazán hittem azelőtt sem és nem hiszek most sem az ilyen "otthagyom a pasimat miattad" sztorikban.
2013. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A legutolsó legalább értelmes választ írt.



köszönöm neki.



bár én nem azt akarom, hogy értem lépje meg ezt ,hanem ha szarul érzi magát a kapcsolatban akkor álljon a sarkára és tegye ki, onnantól az más tészta, hogy én boldogan elfogadnám a leányzót.


de legyen bátorsága ahhoz, hogy kitegye azt akit kiakar, és ne mással beszélgessen, akarjon összejönni a háta mögött....


mivel ha most ezt csinálja nagy rá az esély, hogy velem is ezt fogja ha esetleg oda jutunk

2013. okt. 15. 23:16
 9/13 A kérdező kommentje:
lehet én vagyok a fa. sz a hülye, a gyerekes.. hogy így gondolkodok de szerintem így a helyes
2013. okt. 15. 23:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért, az én válaszom nem volt értelmes? Mely részét nem értetted meg?
2013. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!