Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Milyen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen volt olyan párkapcsolatban élni, ahol a férfi nagyon féltékeny volt? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Meg tudtátok oldani? Hogyan? Ha nem, ez lett a kapcsolat vége?
2014. máj. 15. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Az párkapcsolat? Szerintem nem. 21/F
2014. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ratyi. ez lett a szakítás oka is anno.
2014. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem jelent problémát, szeretem hogy a párom féltékeny, zavarna ha nem lenne az, úgy érezném, hogy nem érdekli ha más férfi legyeskedik körülöttem.

19/N

2014. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, és amikor már boltba sem mehetsz le, mert ott férfiak vannak? Szerintem a kérdező ilyesmire gondolt.
2014. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt nem árt tudni hogy féltékenység és féltékenység között is van különbség. Az egèszséges féltékenysèg hízelgő és jóleső, de amikor kérdőre vonják az embert hogy hol volt, kivel beszél telefonon, kitől kapott sms-t, kivel és miért áll szóba.....nos eddig tartott és nem tovább. Ezt nem lehet bírni, lépni kell. Ezt tettem.....
2014. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szabad név? válasza:
Volt ilyenben részem,ha vki az egészségesnél féltékenyebb azt nem tudod megváltoztatni. Számon kéri :milyen útvonalon közlekedsz s miért pont arra, nem beszélhetsz csak nővel, ffira ha csak ránézel már az is szörnyű vitát szül....... Nem akarsz már a házból kilépni sem, hátha úgy nem lesz semmi vita, de nem úszod meg,mert akkor telefonál vki...és vége a nyugalomnak. Rémálom ilyen kapcsolatban élni, depresszió a vége. Emiatt lett vége a kapcsolatnak, s kár, hogy nem hamarabb.
2014. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, írhattok még! Igazából mindkét fajta féltékenykedős kapcsolat érdekel, az is, aminél még nem lépi át a másik fél azt a határt, és az is, ahol már igen.
2014. máj. 16. 09:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exem betegesen féltékeny volt. A saját barátjának nekiment mert táncolt velem úgy hogy nem is értünk egymáshoz... persze hiába szerettem anno. A féltékenysége teljesen megölte a kapcsolatunkat és emiatt szakítottam vele
2014. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szar volt, és pokollá tette az életemet. Mivel hiába próbáltam meg mindent hogy megmentsem a kapcsolatot, megoldottam azzal hogy felbontottam az eljegyzést és elhagytam a pasit.


Azóta már férjhez mentem, egy olyan férfihoz aki bízik bennem, és végre boldog vagyok.

2014. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Audrey8 válasza:
100%
Nagyon el rontja a köztetek lévő harmóniát..viszont a féltékenykedőt is megértem egy részt mert valószinü, hogy oka van a féltékenykedésre.. és igen ez lehet a kapcsolat vége is, mert szerintem ezen már nem lehet változtatni mert ha nagyon féltékeny valaki akkor már a bizalmat is elvesztette a párjában és azt már nem lehet vissza forgatni ... sajnos..
2014. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!