Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha valaki szakítás után visszakéri a párjától az általa adott ajándékokat? Esetleg milyen konkrét saját tapasztalataitok vannak erről?

Figyelt kérdés

Rövid történetet is írjatok, ha lehet illetve kort és nemet is.

+ Mikor történt az eset?



2012. máj. 2. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora gyökérség az ilyen, te jó ég!
2012. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Pitiáner.
2012. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Kicsinyes bosszú! Őszintén szólva nagyon bántó, de nem a visszakérés miatt, hanem amiatt hogy hová alacsonyodott le a visszakérő.

28F

2012. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmmel volt, hogy a nyakláncát odaadta a barátjának, hogy legyen vele valami, ami a barátnőjéé.(távkapcsolat volt) Szakítás után pedig visszakérte. Szerintem ebben semmi pitiáner nincs, én is ezt tettem volna.
2012. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Én visszakértem az összes zacskó csipszet ( 3 hagymás-tejfölös lays, meg 5 vagy 6 sós, meg 4 csitosz), 2 tábla barackdarabos bocicsokit, meg 2 db literes őszis siót.

Meg adtam neki 500 goldot, de azt mondja nem adja vissza mert már megvette a szettet, és nem fog azért farmolni órákat hogy azt is visszaadja.

2012. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy szakítás után nem használja már úgysem a nyakláncot, ilyesmit, és ha drága volt, talán visszakérném és eladnám, de azt már nem adnám senkinek.
2012. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Én visszakértem a párnát amit a csaj születésnapjára vettem, és amibe belehímeztettem a nevét...(Anett).. de csak azért mert szakítás után összejöttem egy másik Anett nevű csajjal és kellett neki egy ajándék névnapjára. Gondoltam jól jön :D minek törjem a fejem valami újdonságon.


Az első csaj egyből visszaadta szó nélkül, a második meg örült neki mint majom a farkának :D

2012. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ehhez nekem nem lett volna pofám. Praktikus, de... az az előző barátnődé volt.. na mind1.
2012. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ő visszakérte minden cuccát, ami nálam van, de anyu sajna addigra elégette őket :D Csak a gyűrűm maradt, azt nem kérte, de lehet nem is adnám, eléggé hozzám nőtt. Nekem is van nála egy rakás fontos cuccom, de tőle már azok se kellenek. Talán az aranymedálomat visszakérném, de ennyi.

4 évet voltunk együtt, 2 hónapja szakítottunk. 19/19, én vagyok a lány

2012. máj. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem vissza akarta adni, de nem fogadtam el. Ne is emlékeztessenek rá a tárgyak!

A közös emlékeket képviselő holmik visszaadása, megtartása lehet egyfajta kapaszkodó a kapcsolat fenntartásához, de lehet az utolsó késszúrás is. Vagy azért, hogy talán rádöbben arra, hogy tényleg vége a kapcsolatnak, és talán meggondolja magát, vagy azért, hogy már ne legyen semmi összekötő szál a 2 ember között.

2012. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!