Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt, van egy öccse, aki eljegyezte a barátnőjét 1 év után. Én még nem vagyok eljegyezve. És most a barátnőjének a szülei meghívták a családot ebédre. (lánykérés céljából)

És az én barátom anyukája mondta, hogy menjek énis, de mondtam, hogy én nem szeretnék menni mert őket hívták. Erre ő azt mondta, hogy de igen menjek, mert a fiának van egy bátyja is és a bátyjának barátnője, és a családot hívták. De én erre azt mondom, hogy nem. Mert őket hívták nem engem, és emiatt én nem szeretnék menni, engem nem hívott senki, nem ismerem őket sem.

Lemondtam az ebédet, kértem a barátomat, hogy mondja meg a szüleinek, hogy én nem megyek.

Erre az anyukám elkezdi itthon, hogy igazam van, mert engem nem hívtak, de hogy a barátom anyukája majd kifog akadni, meg olyan arcal fog rámnézni, hogy miért nem mentem..., Szerintetek most mit csináljak?

Nem szeretnék menni, nemismerem a lány szüleit, nem is vagyok velük olyan jóban, beszélőviszony néha 1-2 szót beszélünk és ennyi.

Mit tegyek? :/

L/24



2014. máj. 16. 08:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

és akkor mégis mivan, ha elmész és nem ismered őket??


nem házat mész bontani, csak enni :D

2014. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
simán elmehettél volna, nem értem a gondot
2014. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mikor mi hívtuk meg őket ebédre, abból vacsora lett és nem jött el az öccse és a barátnője. akkor most én miért mennék el? Nem hiszem, hogy engem is meghívtak volna, ez rám nemtartozik szerintem. Csak attól félek, hogy megharagszik a barátom anyukája. De akkor sem szeretnék elmenni :/
2014. máj. 16. 08:43
 4/21 anonim ***** válasza:
Menj el a párodhoz tartozol így téged is hívtak. Nem hiszem hogy személyes meghívó kell erre, a családhoz tartozol te is. Segítene a család megismerésében is.
2014. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én kicsit zárkózottabb típusú lány vagyok és nem szeretek nagyon társaságban sem lenni, nem tudok megszólalni, mindig kínosan érzem magam. persze a tanulásnál vagy iskolában más a helyzet, mert simán kiállok előadást tartani, vagy bármi. Csak ilyen helyzetekben vagyok nagyon fusztrált. Ezért próbálok valami jó indokot ürügyet keresni, hogy ne kelljen mennem :/,
2014. máj. 16. 08:45
 6/21 A kérdező kommentje:
Ez az egész lánykéréses dolog is fusztrál, mert szerettem volna ha a barátom előbb jegyez el engem, mint ők 1 év után egymást, és nagyon kínosan is érezném magam, de ezt nem mondhatom meg az anyukájának.
2014. máj. 16. 08:46
 7/21 anonim ***** válasza:
majd eljegyez téged is, ha akar... de egyelőre nem akar. suliztok még?
2014. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Megbántod a szüleit evvel, és szerintem a párodat is ha nem mész el. Egy estét nehogy már ne bírj ki.
2014. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ő már dolgozik, én most megyek majd egyetemre, ha sikerül a félvételi.

Csak attól is félek, hogy nem kívánt személy leszek ott. Miért kell olyat erőltetni a másikra amit nem szeretne? És miért kell megharagudni, ha a másik ezt nem szeretné? Ez akkora probléma? És miért mindig az öccse körül forog a világ? Persze nem zavar, az ő dolguk, csak engem hagyjanak ki belőle.

2014. máj. 16. 08:53
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj el, de én örülnék ha egy fontos eseményre engem is meghívnának a családhoz. Az meg hogy zavar hogy még nem jegyzett el a párod, ne ez álljon a dolog mögött. Engem se jegyzett el mi 3 éve vagyunk együtt, majd ha itt lesz az ideje.
2014. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!