Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, mindent meg tudunk beszélni. Az illető fiú én pedig lány vagyok. Mindketten egyetem előtt állunk és ő előhozakodott azzal, hogy lehetne több is közöttünk (de ha nem is lesz akkor is örül, hogy a barátom lehet). Elgondolkoztam én is a dolgon és olyan fiú, akivel szìvesen együtt lennék, de mintha hiányozna valami. A másik dolog pedig, hogy két különböző egyetemre megyünk, ami új társaságot/baráti kört jelent.

2014. máj. 16. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te inkább nem akarod. :)

És valószínűleg dobnád, ha találnál olyat, akiben meglenne közöttetek a szikra. Ez a barátságotok végét jelenthetné.

Viszont ha így is belemegy, hogy tart amíg tart, és utána újból csak barátság lesz közöttetek, akkor hajrá. (Bár nem hiszem, hogy ebbe belemenne.)

2014. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maradj csak a barátja, mert nem tudhatod mit hoz majd az új környezet és az új társaság. Ővele még később is összejöhetsz ha akarsz, de most, főleg egyetem előtt ne menj bele komolyabb kapcsolatba vele csak azért, mert ő azt szeretné.
2014. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
maragy szűz legyél apáca
2014. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!