Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időbe telik, amíg ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik, amíg ez rendezősik bennem? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismertem egy hihetetlenül kedves srácot. Nagyon tetszik a személyisége. Jól eltudunk beszélni,bármi is legyen ő mindig meghallgat engem,és ha tanácsra van szükségem rá számíthatok. Nekem nagyon fontossá vált,és nem szeretném őt elveszíteni,vagy megbántani. A helyzet az hogy tetszek neki,és ha azt mondanám neki hogy szeretlek,akkor ez az érzés nem lenne viszonzatlan. Viszont nem vagyok teljesen biztos abban hogy szeretem,bármennyire is eltudom képzelni magunkat együtt. Tudom hogy csak akkor mehetek bele ebbe a kapcsolatba,ha biztos vagyok az érzéseimben,és azzal is tisztában vagyok,hogy ő is azt akarja hogy őszinte legyek hozzá. Ezt megis beszéltük,de nagyon rossz érzés lenne ha nemet kéne neki mondanom. Tudom hogy az elszomorítaná és így énis szomorú lennék,mert fontos lett a számomra. A kérdés az hogy mennyi időnek kell eltelnie,hogy határozottan tudjak neki válaszolni. Mit tanácsoltok?
2014. ápr. 22. 15:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
csináljatok többféle közös programot, akár kettesben, akár közösségben, de legyen változatos, hogy minél több szituációban ismerjétek meg egymást. Anélkül is lehet ismerkedni meg együtt tölteni időt, hogy együtt járnátok, vagy kimondjátok egymásnak, hogy szeretitek egymást. Idővel csak tisztábban fogsz látni (vagy nem, a lila köd miatt. :P)
2014. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Amúgy igen mégcsak egyszer találkoztunk,de már rengeteget beszéltünk,és az a helyzet hogy iszonyatosan jól érzem magam vele. Csak nem akarom hogy ez aztán elromoljon.
2014. ápr. 22. 16:05
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is bölcsebb dolog előbb megismerkedni vele és csak aztán elkezdeni együtt járni.
2014. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 kismutyesz_ ***** válasza:

Első válaszoló: az rózsaszín köd. ;)


Szerintem is töltsetek együtt annyi időt amennyit csak el tudtok képzelni, akár hétvégeken, stb... És szerintem nem veszítenéd el ha tényleg számíthatsz rá. ;)

2014. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

De ha haragudni fog rám a legkevésbé sem számíthatok rá...

2014. ápr. 22. 19:17
 6/22 kismutyesz_ ***** válasza:
Ezért nem haragszik meg valakire egy intelligens ember. :)
2014. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A harag sokmindenkit elvakíthat,hiába inteligens. Én is rendes vagyok,még is a féltékenységemből adódóan kitudnám kaparni a szemét valakinek :D
2014. ápr. 22. 19:38
 8/22 kismutyesz_ ***** válasza:
Én még nem haragudtam meg senkire aki elhagyott, az én szemszögemből nézve. :D
2014. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem akkor ez nála is így van :) Hiszen ilyen embert találni nem könnyű,még nehezebb megtartani :)
2014. ápr. 22. 19:53
 10/22 kismutyesz_ ***** válasza:
Csak a hűtleneket nehéz megtartani. :)
2014. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!