Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok olyan helyzetben, hogy azt éreztétek, átugrottátok fiatalkorotok néhány lépcsőfokát, ezért nem érzitek teljesnek magatokat? Mit tennétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk a barátnőmmel (7 éve), robogunk a házasság felé is. Viszont elég korán megismerkedtünk, (még a gimiben osztálytársak is voltunk), és egyre többször érzem úgy, hogy kimaradt a fiatalkoromnak egy jelentős része.

Mindig is amolyan bulizós fajta voltam, lányokkal szerettem (volna) szórakozni, de mielőtt összejöttem a párommal, sajnos igazi, érdemi szexuális kapcsolataim nem voltak, csak afféle nekifutások, hisz még kezdő voltam, tapasztalatlan, sokszor el is robogott mellettem a szerencse, mert nem vettem észre, nem tudtam kezelni.


Jelenleg mondhatni boldog párkapcsolatban élek a barátnőmmel, szeretem, ő is szeret, szerintem jó pár vagyunk, és ezt szeretném is, ha így maradna, sőt!

Viszont valamiért mégis bennem van, hogy azért úgy 2-3 lánnyal még kipróbálnám a szexet, hogy pontot tehessek a fiatalkorom végére, teljesként zárhassam le. Tudom, sokaknak furcsa lehet ez, de én úgy érzem, hogy ez fontos lenne ebből a szempontból.


Neki nem is merem mondani ezt, mert tudom, hogy úgysem értené meg, kiakadna, és az lenne a konklúzió, hogy én őt nem szeretem, holott abszolút nem erről van szó. Ennél egyszerűbb dolgokat is vesz szívére.

Mit tennétek a helyemben? Vagy vajon egyébbel van a gond? Voltatok ti így?



2014. febr. 7. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted őt ne is gondolj ilyen hülyeségekre ... Ha ilyen jól megvagytok egy-két kalandért nem érdemes eldobnod őt. Ha viszont kétségeid vannak a felől hogy őt akarod e életed szerelmének akkor az már más tészta azt neked kell magadba átgondolnod .
2014. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mérlegre kerül ez a kapcsolat. Neked kell eldönteni, mi a fontosabb. A meg nem élt dolgok bepótlása, vagy a jelenlegi kapcsolatod. Mi ezt nem tudjuk. Dönts úgy, ahogy a szíved diktálja. Ez esetben, ha az agyadra hallgatsz (ami mondjuk a jelenlegi nőd mellett voskol), elképzelhető, hogy hosszútávon rosszabb lesz. Sőt, tuti. De a szíved nem csap be. Rövid az élet ahhoz, hogy mindig azt nézzük, mi jó másnak. (Persze ettől még nem kell gerinctelennek lenni és ártani a másiknak).
2014. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jó kapcsolat lehet, gratulálok :) amúgy erre való a legénybúcsú ;)
2014. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Érthető, de emiatt nem érdemes tönkretenni a kapcsolatotokat

Szerintem beszéld meg vele vagy akár mutasd meg neki mit írtál ide

Azt ne várd hogy majd azt mondja, hogy nyugodtan feküdj le másokkal, de lehet ki tudtok találni vmit hogy jobb legyen

2014. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve vagyunk együtt. De mi elsők voltunk egymásnak. Mindenben... Szóval igen, néha belegondolok, hogy mi lett volna ha... viszont szeretem, ő is engem, így most már szinte biztos, hogy együtt öregszünk meg. És tudod mit? Ezt az "áldozatot" simán meghozom azért, hogy legyen egy tökéletes társam egész életem során. Más egyik kapcsolatból a másikba ugrik... és a végén egyedül marad.
2014. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye állat vagy már bocs... szívesen cserélnék veled... nemtudom hogy érzenéd magadot 27 évesen szűzen... túl jól megy a sorod amit meg se érdemelsz
2014. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moszuke ***** válasza:

hát csúnya dolog ilyet mondani, de érdemes lenne tényleg kicsit lelassítani a rohanó életből és meghallgatni mit mondd a szíved.

sokszor a stressz, rohanás, sietség közben az ember észre se veszi az intő jeleket csak ha lelassít.

ha egyedül nem megy akkor egy pár beszélgetés egy pszichomókussal segíthet meghallani mit súg a szíved.

ha nem aszerint élsz előbb utóbb ismét előfognak jönni a "mi lett volna ha" címmel kezdődő storyk..

2014. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolati szinten néha én is vágyom egy kis szabadságra. Nem ismerkedni, kalandozni szeretnék, mert szerelmes vagyok a férjembe, csak bulizni a barátokkal, elmennék velük 1-2 hétre lakókocsival világot látni stb. Mi korán házasodtunk, 24 éves voltam, és már van 2 kisfiunk. Nem panaszkodok, mert nagyon jól alakult az életem, imádom őket, de néha vágyom arra, hogy nélkülük tölthessek egy kis időt, bolondozva, hogy kicsit csak a magam boldogsága érdekeljen. Nem tudom, érthetően fogalmaztam-e, a lényeg, hogy semmi pénzért nem másítanám meg a jelenlegi életem, soha nem csalnám meg a férje, csak kicsit jó lenne néha újra 18-20 évesnek lenni.
2014. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, én nem kívánom "eldobni" ezt a kapcsolatot! Sőt! Semmi köze ehhez! Inkább csak úgy érzem, hogy a maradék egyetlen "feloldandó csomó".

Afféle zárójelként gondoltam az említett dologra, afféle egyszeri alkalomra, mintha mi sem történt volna, és lényegében nem is befolyásolná semmilyen értelemben a kapcsolatot negatív irányba egy ilyesmi, főleg, hogy mint említettem, egyszeri alkalomról beszélek, nem értem ezt a VAGY-VAGY hozzáállást.


Továbbá a szívem abszolút nem vágyik máshová, arról sincs szó, csak a farkam, ha lehet így fogalmazni, a férfiasságom - tágabb értelemben. Egy percet sem bánok az egészből, és nem is vágyok más lányra, mint párra.


Kösz azért a véleményeket, legyen akármilyen is..

2014. febr. 7. 18:54
 10/12 A kérdező kommentje:

Látom sikerült eloszlatni a félreértéseket, amik táptalajt adtak a kötekedésnek. Így már lehet a megoldásra koncentrálni.

Várok javaslatokat, ötleteket!

2014. febr. 12. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!