Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassunk ezen?

Figyelt kérdés
lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal én 21/L vagyok ő pedig 25/F. Már az elejétől kezdve észrevettem, hogy sok problémára az a megoldása, hogy megvonja a vállát és azt mondogatja hogy kit érdekel. Ha veszekedünk akkor is. Legutóbb már nem bírtam tovább és a fejéhez vágtam hogy ne játssza már meg magát, mert tudom, hogy nagyon is érdekli csak egyszerűen úgy tesz, mintha nem izgatná. Ezzel kompenzál? Vagy valamilyen komplexusa lehet? Hogyan tudnánk ezen változtatni? Ritkán mutatja ki az érzelmeit, de akkor nagyon intenzíven. Ez is összefügghet a problémával? Szerintetek hatással lehet ez a kapcsolatunkra később? Ez az egy dolog van csak ami zavar vele kapcsolatban, egyébként teljesen normális szerető kapcsolatban élünk, néha becsúszik egy-két vita, de azok sem vészesek.

2014. máj. 16. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, talán nyitsd ki a szád. És adj hangot a problémának. És addig nyüstöld, amíg értelmes választ nem csikarsz ki belőle.
2014. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán nárcisztikus? Hogy ami őt is érdekli, az probléma, ami téged az nem érdekes?

Ha így van, akkor ven erről a témáról pár könyv, tanulmányozd.

2014. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel
2014. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy bemutattad a példát,jól értelmezted, általában ez történik probléma vagy kérdés esetén.
2014. máj. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!