Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú szerint jól nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú szerint jól nézek ki meg végülis bejövök neki de teccik neki 1 lány még a régi sulijából akk van még nála esélyem? A másik lánnyal nem talizhat annyit mint velem mert mi oszt. Társsak vagyunk.

Figyelt kérdés
Van 1 fiú aki naon teccik. Szerinte jól nézek ki meg ilyenek. De teccik neki egy lány még a régi sulijából (ez a 2. év h mi 1 suliba járunk). nemtom h milyen gyakran talizhatnak. De sztetek van nála esélyem ha velem szinte mindennap talizik azzal a lánnyal meg max 1-2hetente?
2009. dec. 28. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát figy nem akarok elbaszni az estéd de ez a fiún múlik...

Meg hát őt úgye régebb óta ismeri de hát remélem van... :)

Én is így jártam, hogy én naponta kimehettem volna a csajhoz ő mégis a 100-150km-el messzebb lakó palit választotta ők meg 1hónaponta találkoznak bár ez más tészta...

2009. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha...azért nemtom h most mit csináljak mert téll naon jól megvagyunk és kb2 hete még láttam rajta h érdekelm(suliba megérkeztem egyből felkepta a fejét és odajött hozzám)de most az egyik bnőm megkérdezte tőle h én teccem-e neki "úgy" , és ő azt monta h egy régi osztálytársa teccik neki, de én tök jó csaj vok.
2009. dec. 28. 18:06
 3/7 A kérdező kommentje:

jah és holnap lesz nálam buli ő is jön:D

majd megpróbálom meggyőzni h én jobb vok mint az a csaj aki teccik neki.

csk az a nagy kicseszés h az egyik bnőm meg naggyon nyomul erre a fiúra :S de ő meg cs később jön szerencsére xD

2009. dec. 28. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:

hát ahogy gondolod... sok sikert hozzá : )

Am merre laksz, hogy itt a csajok nyomulnak a fiúkra?:)

Istenemre esküszöm, hogy lemegyek motorral : DD

2009. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát remélem sikerrel járok.

amm pesten lakok:D

2009. dec. 28. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
egy névvel többre megyek : DDD:P
2009. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lécci még irjatok válaszokat!
2009. dec. 28. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!