Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nézitek milyen a lány háza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nézitek milyen a lány háza?

Figyelt kérdés
Ma jön hozzám először a barátom,és félek hogy nem fog neki tetszeni,vagy nem tudom. :S Ők panel házban laknak,mi kertesben,de nem olyan hatalmas,és nekik szebb a csempe meg minden. A miénk se csúnya,de akkor is.
2011. nov. 15. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Persze, ahogy a faluban tanították, ha vendégségbe megyek akkor a kalapot felhajítom a szekrény tetejére, távozáskor pedig megnézem, hogy poros-e a karimája. Ha igen, akkor engem a lány többet nem lát. Csuhajja
2011. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem valami putriban lakik, akkor pont leszarom. A lényeg, hogy ne úgy nézzen ki mint ami össze akar dőlni, meg ne legyen büdös.

19/F

2011. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ne szégyelld az itthonod! Csak akkor kellene szégyellned, ha koszos lenne/nem takarítva.
2011. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hat ja, a lenyeg, h rend meg tisztasag legyen.
2011. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem számít!
2011. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tiszta a mellékhelyiség,meg a szobád,legyen mivel megkínálnod.Mással ne törődj.
2011. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nehogy már a panelos szóljon be!

amúgy teljesen mindegy, hogy milyen a lány lakása! már az kisebb csoda lenne ha találnék egy szép-értelmes-rendes lányt, az hogy gazdag is legyen annak a valószínűsége 0! vagyis lehetetlen esemény.

a barátod inkább a bugyidat fogja nézegetni mintsem a csempét a falon... szerintem.

2011. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Abszolút nem számít. Legyen tiszta és kész.

A mi házunk se full extrás, lehetne rajta pár dolgot újítani.


A panelos egy szót se szólhat. Egy kisvárosi panel 4 milla, a kertes ház meg 13 millió, hiába van új csempe a panelba.

Egy panel 50m2-nél nem nagyobb, a családi ház meg kb 80m2-nél kezdődik.

2011. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mielőtt felteszel egy ilyen kérdést, kérdezd meg magad, hogy TE mit válaszolnál. Valószínűleg egy fiú is ezt mondaná! Aki az alapján elítél valakit, hogy milyen a háza, az szégyellje magát! Pláne aki panelban lakik!


Ha még nagyon jó is a házuk, akkor sem szólhatja le mások otthonát... Én nem panaszkodhatom, 35 milliós házban lakom, de még soha nem volt olyan, akinek leszóltam volna az otthonát, annak ellenére, hogy voltam már cifrafosásnál is különb helyeken.

2011. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
első: siiirok :DDDD
2011. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!