Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti megkörnyékeznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti megkörnyékeznétek egy olyan egyedülálló nőt, akit intelligensnek, szépnek tartotok, és nagyon sok férfi "küzd a kegyeiért"?

Figyelt kérdés
Mármint nincs félelmetek attól, hogy rendkívül kicsi az esélyetek márcsak a nőt körbeugráló férfiak száma miatt? Ti magatok mennyi esélyt láttok egy ilyen nőnél? Szoktatok arra gondolni, hogy egy ilyen nő pont rátok vágyik? Vagy arra gondoltok inkább, hogy az esélye annak, hogy összejöjjetek, szinte nulla?
2014. máj. 16. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Félni nem félek, de azért nem környékeznék meg, mert a lány is már belefásult abba, hogy egyszerre húszan akarnak vele randizni.
2014. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thom12 ***** válasza:

Az esélytelenek nyugalmával indulnék!

Mint mindig...

2014. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel, hogy többet érek náluk, sokkal többet.

Soha nem kicsinyítem le magam. Néha mondjuk bazinagy az egom, dehát az belefér.

2014. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.


Én eleve csak dumálni szoktam a lányokkal, flörtölni, aztán ha ő is viszonozza, akkor szoktam nyomulni. Nálam még az se nyerő, hogy nyomuljak olyanra aki nem viszonozza amit adok.

2014. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem próbálkoznék, esélytelen. Kizárt, hogy rám vágyna.
2014. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, ha okos is meg szép is. Nyilván nem engem választ, de okos nőkkel mindig szívesen beszélgetek, függetlenül a külsejüktől. Aztán max. jókat nevetünk vagy barátok leszünk. De sok okos nő férfiban is okost keres, szóval nekik nincs annyi opciójuk, és érdekelhetem.

Ha meg csak szép, akkor fölösleges nála próbálkozni, mert úgyis a legmagasabb vagy a leggazdagabb férfit választja.

2014. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!