Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokkal több nő van, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal több nő van, mint férfi, ezért van utóbbiból olyan sok egyedülálló?

Figyelt kérdés

Ha utazom valahová, például buszon, mindig az utsok kb. 3/4-e nő. Észre veszem, mert ugye udvariasan előreengedjük őket.


Másik megfigyelés, hogy 15 éves kor felett egyedülálló lányt/nőt találni nem nagyon lehet. Férfiból meg még 30 körül is olyan sok van, hogy rossz nézni.


Ennyivel több nő lenne?


2014. jan. 18. 18:46
 1/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Igen , ennyivel... úgyhogy nyugodj meg. jut majd neked is...
2014. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A KSH adatai szerint a nemek között 1-2% eltérés van életkortól függően.
2014. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Több a nő mint a férfi. De ez leginkább 50% felett vehető észre a nagyvilágban.

sosem érdekeltek az adatok elég amit az ember a szemével lát tapasztal.

2014. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi úgy tanultuk az iskolában,h több fiú születik, mint lány,úgyh elvileg fiúkból kéne,h több legyen. de szerintem is a lányokból van több, pl táncon is alig van fiú...
2014. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, most itt valami vagy nem stimmel, vagy én vagyok már túl fáradt. Ha sokkal több nő van, mint férfi, akkor elméletileg nem egyedülálló nőnek kellene többnek lennie?
2014. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök 8, hogy több nő van. A többségük ugyanarra a bizonyos férfi típusra bukik. Akkor meg?
2014. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!