Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit jelent ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ez az álom? Ex-kérdés.

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve szakítottunk. Este azt álmodtam, hogy újra találkoztam az exemmel, de most nem rémálmodtam vele. :) Furcsa volt, mert olyan jól elbeszélgettünk, arról, hogy mik történtek velünk ez idő alatt, és egyáltalán nem fájt a vele való találkozás, sőt kifejezetten örültem neki. Olyan volt, mintha egy rég nem látott baráttal beszéltem volna. Még haragot sem éreztem. Fura, mert most ez volt az eddigi legjobb álmom, ha ezt a hetet vesszük. Ez akkor azt jelenti, hogy már túl lennék rajta? Eddig, ha álmodtam vele, mindig olyan nyomasztó volt.

2014. máj. 16. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet az is, amit te gondolsz.


Vagy csak egyszerűen vele álmodtál.

2014. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából, mostanában már úgy érzem, hogy tudnék végre nyitni mások felé. És őszintén érdekelne, nem csak pótolni akarnám a régit.
2014. máj. 16. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!