Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez nektek mennyire jelentene problémát?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szinte csak fiúbarátaim vannak. Van talán 2-3 lánybarátom de amúgy időm nagy részét fiúkkal töltöm, fúk közt is érzem jól magam. A lányokkal sokszor az a bajom hogy a legtöbben nem őszinték, álszentek és műviek. A fiúkkal őszintén felszabadultan jól tudom magam érezni, lányokkal meg folyton feszengek és azon gondolkodom mit gondolhatnak rólam és mit beszélnek a hátam mögött (lehet csak előzetes rossz tapasztalat). Szóval fiúk, titeket mennyire zavarna, ha az amúgy megbízható és erkölcsös barátnőtök csak fiúkkal lógna?
2014. máj. 16. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
volt már ilyen csak fiúkkal lógós, "megbízható" és "erkölcsös" barátnőm..... többször nem kérnék belőle:s
2014. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ezek szerint nem volt megbízható és erkölcsös... :D
2014. máj. 16. 23:48
 3/15 WheneverYouWant ***** válasza:
Örülnék neki hogy van józan esze....
2014. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

15 éves vagy?


gáz lenne


30+F

2014. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Amennyiben jól nézel ki akkor abban biztos lehetsz hogy a fiúk is beszélnek a hátad mögött. Csak épp nem arról hogy mennyire nem illett a ruhád a körmöd színéhez, hanem arról hogy mennyire lebüntetnének az ágyban.

Engem alapvetően nem zavar az ilyesmi, de mindenesetre az első dolgom lenne hogy találkoznék azzal a társasággal akikkel összejársz, és szépen szemrevételezném az arcokat, hogy melyik hogy néz ki, és mennyire akarnak bejutni a bugyidba. Ha abszolút kívülállónak érezném magam akkor lelépnék, ha jól össze tudnék haverkodni velük, akkor talán maradnék.

Mindenesetre a legtöbb férfinál ez alapvetően kiveri a biztosítékot, pláne azoknál akiknél nincs meg a kellő önbizalom.

2014. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én azt attól tenném függővé hogy mennyire bensőséges a viszonyod a fiúbarátaiddal, illetve van-e valamelyikkel múltatok.
2014. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és nem keverek a barátaimmal. Az nem zavar ha meg akarnak fektetni mert abba azért jobb esetben nekem is van beleszólásom. Olyannal meg nem barátkozni szoktam aki nekem is tetszik... Tehát a baráti köröm az szigorúan csak baráti alapon működik.
2014. máj. 17. 00:23
 8/15 anonim ***** válasza:
akkor sem fogadnám el. 1-2 év és félredugnál. ilyenek a nők.
2014. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ilyen hozzáállással nem is csodálom hogy melletted félredugnak!
2014. máj. 17. 00:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem azt látnám, hogy a barátaidat a punciddal szerzed, és azzal is tartod meg őket (tehát hogy elhúzod előttük a mézes p... madzagot) akkor nem zavarna. Ha nem csak az lenne, hogy azért őszinték és jópofák veled, mert meg akarnak dugni (te meg éppen ezért a törődésért adod is alájuk a lovat).

De a leírás alapján te persze nem ilyen vagy.

2014. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!