Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez nektek mennyire jelentene problémát?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szinte csak fiúbarátaim vannak. Van talán 2-3 lánybarátom de amúgy időm nagy részét fiúkkal töltöm, fúk közt is érzem jól magam. A lányokkal sokszor az a bajom hogy a legtöbben nem őszinték, álszentek és műviek. A fiúkkal őszintén felszabadultan jól tudom magam érezni, lányokkal meg folyton feszengek és azon gondolkodom mit gondolhatnak rólam és mit beszélnek a hátam mögött (lehet csak előzetes rossz tapasztalat). Szóval fiúk, titeket mennyire zavarna, ha az amúgy megbízható és erkölcsös barátnőtök csak fiúkkal lógna?
2014. máj. 16. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A 00:32es 10es kommentelőnél azért ott egy vastag pont. Az én exem is kitalálta hogy ő márpedig nem tud barátnőket találni és csak a fiúkkal jön ki, ezért rendszeresen gyűjtötte maga köré az olyan nyomorultakat akik csorgatták rá a nyálukat, meg szerelmesek voltak belé. Ennek köszönhetően mindig volt aktuálisan 2-3 csóri kölök akik lesték minden óhaját. Na az engem soha nem zavart, persze éreztem a szánalmat a srácok iránt mert tizenévesen én is voltam ilyen szituációban, de az ő problémájuk volt hogy nem vették a lapot.

Hozzáteszem hogy nekem sem úgy jön le mintha te ilyen lennél, csak mondom hogy van ilyen is, és azért ha valaki ezt csinálja, az túl sok jót nem árul el az illetőről. Ennek is köszönhető hogy már csak ex barátnőről van szó.

2014. máj. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele hogy tisztázom a barátaimmal hogy nem akarunk egymástól semmit. Vagy legalábbis azt hogy én nem akarok tőle semmit. Ha ezek után is sóvárogna utánam az már magánügy de szerencsére erre nincs példa. Persze az ember szereti ha szeretik, törődnek vele, de jó esetben ezt olyantól is megkaphatja aki nem akar tőle semmit.
2014. máj. 17. 11:46
 13/15 anonim ***** válasza:
nem a hozzáállás miatt dugtok félre. a legtöbb nő ilyen. félredugásra nincs magyarázat, lehet szakítani is. csak nincs gerincetek
2014. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12. Oké, mondom, hogy te jó arcnak tűnsz.
2014. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jaj 63%-os. :D Sajnálom hogy veled ilyen csúnyán elbántak a nők de nem kell itt uszítani a népet meg általánosítani mindenkire. Magad járatod le
2014. máj. 17. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!