Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak? Szeretitek?

Figyelt kérdés
Szeretitek az orál szexet? Adni is vagy csak kapni? És ha nem mi az oka?

2014. máj. 17. 08:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Alapnak tartom egy kapcsolatban.Persze nem mindig van kedvem.Ezért olyankor előveszem a sikositot,és kihagyom az előjátékot.
2014. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nagyon. Is-is...
2014. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szeretem, és azért, mert jó.
2014. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%

sztem nincs olyan fiú, aki ne szeretné ... sőt volt olyan haverom, aki ezért vágta ki a bnőjét, mert aztán kiderült, hogy ő egyáltalán nem is akarja (valami hű de álkeresztény erkölcsös okoktól vezérelve).


De inkább csajtól kérdezném én is vissza, hogy ha egyszer nagyon rá van gerjedve egy fiúra, akkor hogy a rákba fordulhat elő, hogy az orál mégse játszik? Még tovább megyek: hogy a rákba fordulhat elő, hogy a legtöbb csaj iszonyú béna az orálban, és akkor meg csodálkoznak, ha kiderül, hogy a pasijuk fiúval szopatja magát? Hogy? (nem egy ilyen edzőtársam volt/van, és nem is tagadja, hogy ezerszer jobban csinálják a fiúk).


Szóval ez olyan oda-vissza kérdés.

2014. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%

#4 fúj!

milyen beteg állatokkal edzel te?

mingyá hányok

2014. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szerintem ez nem túl gyakori dolog... :D
2014. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#4 es durva.:DD de ennyi erővel, az olyan pasikra mit mondjon az ember aki nem nyal , mert "undorító" de azt elvárja hogy neki csinálják? És ha a lány azt mondja (bár nem értem egyébként mért tartja valaki bármelyiket is undorítónak) hogy ő se csinálja mert, ő nem kap vagy esetleg ő is taszítónak találja. Szóval azért a férfiak sem szentek. És ha pasival szopatja magát, egészségére bár egyszerűbb lenne egy normális lányt találni nem?!:):D
2014. máj. 17. 10:34
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

"akkor meg csodálkoznak, ha kiderül, hogy a pasijuk fiúval szopatja magát?"


Gondolom, te nem csodálkoznál azon, hogy ha még nem annyira vagy elég ügyes és tapasztalt ilyen téren, akkor a barátnőd nem abban segítene neked kedvesen és finoman, hogy hogy tudnád egyre jobban csinálni, hanem inkább egy másik lánnyal kényeztetnék egymást orálisan.

2014. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Adni imádom, viszonzását nem várom el:)

23f

2014. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
jó hát mondjatok amit akartok, én kitartok a sokszoros tapasztalat mellett, és bizony egy csávó 4000000x jobban csinálja, ennyi. nem kell ehhez homónak lenni, egyszerű ténykérdés.
2014. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!