Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak? Szeretitek?

Figyelt kérdés
Szeretitek az orál szexet? Adni is vagy csak kapni? És ha nem mi az oka?

2014. máj. 17. 08:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam, hogy bárki vitatkozott volna veled arról, hogy kik csinálják jobban.


És azt is elhiszem neked, hogy a te edzőtársaid jobban csinálják, mint az összes eddigi barátnőd.


Sőt, szerintem akár még a "sokszoros tapasztalat" ellenére is nyugodtan gondolhatod magadról ezek után is, hogy heteroszexuális férfi vagy, ha szeretnél ebben a tudatban megmaradni.


Ha én nő létemre arra vágynék, hogy egy nő nyalogasson a lábaim között, akkor egyértelműen azt gondolnám, hogy leszbikus vagyok, vagy minimum biszexuális, még akkor is, ha a gyakorlatban nem élném ezt meg.


De hát a női logika már csak ilyen. :-)

2014. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

na igen, egyrészt fura egy logika, másrészt annyi igaz h akkor valóban leszbi lennél!

de a fiúk dolgaiba ne szólj bele, az másképp megy! azt csajok csak nagyon ritkán értik meg ... Természetesen heteró vagyok, ez nem kérdés.

2014. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"másrészt annyi igaz h akkor valóban leszbi lennél!"


Vagyis szerinted ha én nő létemre arra vágynék, hogy egy nő nyalogasson a lábaim között, akkor tényleg leszbikus lennék, de te nem vagy sem homoszexuális, sem biszexuális annak ellenére, hogy a saját bevallásod szerint sokszor előfordult, hogy férfiak részesítettek orális élvezetekben.


Ez aztán tényleg logikus ám! Már csak attól viccesebb, hogy ti cikizitek olyan előszeretettel a női logikát!


Egy dologban viszont egyetértünk: számomra sem kérdés, hogy te heteroszexuális vagy-e. :-)

2014. máj. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
52%
alaptőrvény a sexben Mindent lehet ami KÖLCSÖNÖSEN JOLESIK mindkét félnek.... ha szopni nem akar a csaj de a seggét dughatod vagy kiveri a faszt de csak nyalat és nem dug akkor ez van ezt viseld el mert te választásod ez is az is max keresni kell egy másik csajt. Az Én párom pldul nem akar szopni de azt imádja ha kinyalom. Utána viszont kéri hogy dugjam seggbe. Ezt szereti és ez Nékem megfelel. Ennyi
2014. máj. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Adni-kapni jó !
2014. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, én nagyon szeretem adni, és kapi is. F.
2014. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) És kedves #4es, akkor ha jól értem, ha van barátnőd és tegyük fel hogy szereted, az ágyban is minden klappol, kivéve hogy nem akar vagy szop jól...akkor te bemész az egyik edzőtársadhoz, vagy haverodhoz, és megkéred hogy szopjon le...De te ezt élvezed és jobb mintha egy lany tenné, de mégse vagy meleg? Még egy kicsit sem?! És egyébként utána hogy tudnál/tudsz a barátnőd szemébe nézni? Nekem nincs bajom a melegekkel sem a leszbikusokkal, de haljak meg ha ennek van értelme.
2014. máj. 18. 14:55
 18/20 anonim ***** válasza:
szeretm adni,kapni.
2014. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
Adni szeretm, kapni csak akkor ha a csaj élvezettel teszi és lenyeli. Ha nem élvezi akkor nem kell de ettől én még kinyalom.
2014. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 robifiu ***** válasza:

Alap.Mindkettő természetes

.

2014. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!