Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Aggódjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Aggódjak érte? Múlt hét pénteken összejöttem egy buliban egy fiúval, és eltűnt.

Figyelt kérdés
Egy diszkóban találkoztunk. Egymásba szerettünk. Megbeszéltük, hogy mindkettőnknek komolyak a szándékai és elég hosszútávra tervezünk, úgyhogy ott rögtön meg is volt az első együttlétünk a mellékhelyiségben, meg vettem egy korsó sört, nagyon aranyos volt. haza is kísért volna, de nem érezte túl jól magát. Elkérte a telefonszámomat, de azóta sem hív. Nagyon aggódom, hogy bajba került, baleset érte vagy rosszabb. Bejelenthetem az eltűnését a rendőrségen, úgy, hogy nem tudom a teljes nevét?

2014. máj. 17. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fake.
2014. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez akkora fake,facepalm és lol..
2014. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ismerem a srácot. Azt mondta, troll vagy ezért nem keres.
2014. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Annyi történt, hogy nem érdekled, egy menetre jó voltál. Ne legyél butus. :)
2014. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Velem is történt már ilyen, 1éve. Nem fog keresni. :(
2014. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
1 pipa a füzetbe. :DDDDD
2014. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Valami tényleg fake, vagy a story, vagy a srác. :)
2014. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Annyi történt, hogy egy ostoba ribi vagy
2014. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, lesz opom magam!
2014. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, lehet, hogy csak nagyon elfoglalt. Nemtudod mit dolgozik? Lehet, hogy nehéz munkája van, vagy egyetemista.
2014. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!