Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttem vele, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem vele, de most haragszik rám, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok,és összejöttem egy 3gyerekes férfival.Volt köztünk szex,de most meg haragszik rám,hogy én rontottam el az életét mert elcsábítottam,és hogy bűntudata van,a gyerekei miatt.Nagyon bunkó velem azóta,de pedig minden második nap látom. :( Én nagyon szeretem.

2014. ápr. 22. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem volt baj mielött szexeltetek csak utána?Kattant egy pali szerintem nagyon hamar felejtsd el...
2014. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el, de ha valaki felelőtlenül megy bele ilyen helyzetekbe, akkor az ne panaszkodjon utólag.


Ha elég nagy lány voltál ahhoz, hogy házas férfival feküdj le, akkor elég nagy lány kell legyél ahhoz is, hogy ezt a problémát megoldjad.

2014. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja,hogy én tönkretettem az életét mert elcsábítottam.
2014. ápr. 22. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
:D magatoknak csináltátok oldjátok is meg ketten, sok sikert :D
2014. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nagyon gyorsan szakítsd meg vele a kapcsolatot!!!
2014. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy minden második nap látom..
2014. ápr. 24. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

hány éves a férfi ennyi gyerekkel?

ne hagyd, hogy rád kenje. aki nem akarja, hogy elcsábítsák, azt nem is lehet. nem rontottál el semmit, hagyd az ürgét.

2014. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. Talán megerőszakoltad? :D

Van szája, tudott volna nemet mondani, HA AKAR.

Nehogy neked legyen bűntudatod miatta.

Így akarja magát tisztára mosni.

2014. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!