Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Aggódjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Aggódjak érte? Múlt hét pénteken összejöttem egy buliban egy fiúval, és eltűnt.

Figyelt kérdés
Egy diszkóban találkoztunk. Egymásba szerettünk. Megbeszéltük, hogy mindkettőnknek komolyak a szándékai és elég hosszútávra tervezünk, úgyhogy ott rögtön meg is volt az első együttlétünk a mellékhelyiségben, meg vettem egy korsó sört, nagyon aranyos volt. haza is kísért volna, de nem érezte túl jól magát. Elkérte a telefonszámomat, de azóta sem hív. Nagyon aggódom, hogy bajba került, baleset érte vagy rosszabb. Bejelenthetem az eltűnését a rendőrségen, úgy, hogy nem tudom a teljes nevét?

2014. máj. 17. 18:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nemtudom mit dolgozik, a következő találkozáskor akarta elmondani. :(

Légyszi ne legyetek ilyen ellenségesek, azt hiszitek átvert, de nem, ő komolyan gondolta. Ti nem voltatok ott, nem láttátok, milyen őszinte volt.

2014. máj. 17. 19:01
 12/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen kamukérdéseknek mi értelme??
2014. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Miért nem tud valaki értelmes választ adni? :((

Tele van hülye trollokkal ez az oldal.

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogy jelentsem be, hogy eltűnt, ilyen kevés információval?

2014. máj. 17. 19:07
 14/19 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod jelenteni, mivel a rendőrségen is ugyanígy bánnának veled és lehet, hogy még azt is hinnék, hogy finoman szólva hülyéskedsz.


Egy srác, aki komolyan kapcsolatot akar tőled, egy diszkóban megfektetett és eltűnt másnapra.


Szerinted ez alapján mit szűrne le bárki is?

Meg lettél húzva, ennyi.


Ha igazad van, úgyis keresni fog, ne aggódj.

2014. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk ellenségesek, inkább bóknak vehetnéd hogy nem hisszük el ezt a történetet, mert szerintem neked is jobb ha trollnak nézünk és nem egy butuska lánynak akit így pofára ejtettek. :)
2014. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert szeinted a srácnak nincs (nem lenne) senki hozzátartozója, aki bejelentené, ha eltűnt?? Na takaroggyá...
2014. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha kamu kérdést írsz ki a következőkre figyelj:


- Discoban a zaj miatt semmit nem lehet megbeszélni

- ha egy fiú azért nem kisér haza mert rosszul érzi magát az nem fiú hanem kislány

- ne tegyél bele a történetbe olyan fölösleges információt mint hogy vettél egy sört. Nem azért mert úgy hihetőbb, csak hogy ne kelljen annyit olvasnunk. :)



Egyébként ne aggódj érte, valószínűleg jól van és épp most húz meg egy màsik csajt a disco retyóján. ;)

2014. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Félelmetes, hogy ennek bedőltél :D de szerintem te sem bíztál benne. ilyen hamar hosszú távra első találkozásnál nem szabad tervezni. amúgy csak 1x jó voltál neki és annyi. Felejtsd el
2014. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:((
2014. máj. 18. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!