Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy gyönyörű lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy gyönyörű lány miért jár ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Amellett, hogy gyönyörű, még intelligens is, eszméletlen humora van, gyakorlatilag mindenki odáig van érte... ezzel szemben a barátja valami elképesztően ronda, tényleg.. alacsony, kövér,arcra se jó, kopaszodik is. Emellett a híre se jó, az emberek fogják a fejüket ha csak hallanak róla...

Oké, persze ez egy konkrét eset, de általánosságban is érdekelne erről a véleményetek: egy lány, aki bárkit megkaphat, miért kezd nála ennyivel rosszabb emberrel?

Értem én, hogy a külső nem minden, de kicsit azért csak számít. Találhatna olyat is, aki jól néz ki és emellett belsőre is rendben van...


2014. máj. 17. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő, barátom?
2014. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noydra ***** válasza:

Lehet, csak a külseje miatt terjesztenek róla rossz hírnevet. Vagy mert irigyek.

Vagy pénzes, a csaj meg pénzéhes.


Kell még több variáció? :D

2014. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy, esetleg ennek a lánynak TÉNYLEG nem számít a külső? Ezer példát lehetne hozni, mikor így van, de a gyiken szokás ragaszkodni a nők felszínesek érvhez, mert a sok csalódott kan nem látja másban a hibát, csak a nőkben.


Íme. Nem biztos, hogy az összes nővel baj van, kedves hímek. Nyafogás innentől lehetne OFF.

2014. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
biztos, hogy nem pénzes... egy igénytelen alkoholista kb, akiről csupa rossz hír járja..
2014. máj. 17. 23:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert az a ronda csávó egy férfi és tudtára adta annak a lánynak hogy nőként tekint rá, te meg vártad hogy majd ő mondja neked hogy te olyan szép gyerek vagy csak lekvár de mégis téged akarlak.
2014. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20 centis neki és 3 óráig bírja.
2014. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor pedig egyszerűen hülye és az igénytelen, bunkó, rosszfiúkat kedveli.


Sugar Baby, mindig lehet találni okot egy nő cseszegetésére. :)

2014. máj. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyönyörű lány ugyan nem vagyok, de részben tudok válaszolni a kérdésedre, ugyanis a környezetemben mindenki azt mondja, hogy a barátomnál ezerszer jobb külsejű pasit találhatnék magamnak az én külsőmmel. Azért vagyok vele, mert nekem tetszik, megszerettem és ilyenkor felfedezel benne olyan dolgokat külsőre is, amit első ránézésre nem biztos. Emelett nőként kezel, de mégis egyenlő félként (döntésekben, pénzügyekben egyaránt), kedves, figyelmes, nagyon sok szeretet kapok tőle, stb...
2014. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon szórakoztató és nagyon jó vele a szex.
2014. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Arra ne vegyél mérget, kérdező hogy "biztos hogy nem pénzes". Lehet csak te nem tudsz róla...

Vagy lehet 25 centis és 3 óráig bírja :D


23:39, neeem, nem az összessel, csak a bő 90%-al. Ha nem számítana a külső, már 50-60 barátnőm is lehetett volna...

2014. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!