Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék vele összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vele összejönni?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulinkban, évfolyamtársam, szőke, néhány centivel alacsonyabb, mint én, gyönyörűen néz ki, volt már néhány fiúja, én is szőke vagyok, nem vagyok túl magas, de volt már 1-2 lány, aki szerint helyes vagyok, de szerintem az átlagosba sorolnám magam, szóval körülbelül 2-szer köszöntünk egymásnak és ennyit beszéltünk eddig. Segítsetek! Előre is köszi!

15/f



2014. febr. 13. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szarok rá, hogy nézel ki. Szarok rá, Ő hogy néz ki. Gyáva és döntésképtelen alak vagy. Különben is, ha van valakije, hagyd békén.
2014. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most nincs barátja csak volt már
2014. febr. 13. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Küldj neki füstjeleket.
2014. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ezek a megnyugtató válaszok XD ,csak lépj oda és beszélgess vele, és kész
2014. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hova jarsz suliba? Hanyadikas vagy?

Am igen, szedd ossze magad, es menj oda hozza! :) Ki tudja, lehet o is erre var!

L

2014. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 haccp válasza:
kicsit érdeklődj utána mit csinál merre megy haza mivel foglakozik aztán sulin kívül próbálkozz mert ott könnyebb csak te és ő szolid le mindenféleképpen gondold át hogy miről hogy fogtok beszélgetni mit mondhat mit fogsz válaszolni.nézz utána érdeklődésének kutya, esetleg hobbi arra könnyen nyitnak. Csak lassan lépésekkel előre hajrá
2014. ápr. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!