Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány létemre elmondhatom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre elmondhatom az exemnek mit érzek még?

Figyelt kérdés
Még mindig vágyom az exem után, aki életem első szerelme és én is neki. Ő már 2 hónapja párkapcsolatban él, de én még képtelen vagyok bele menni egybe, pedig már 7 hónapja szakítottunk, betegesnek érzem, hogy nem jutok túl rajta. Nagy baromság lenne, ha én lány létemre adnám valahogy az egészet a tudtára? Így elrontanám a mostani kapcsolatát is..,de nagyon hiányzik :(

2014. máj. 18. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit sokat gondolsz magadról, nem biztos, hogy elrontanád a jelenlegi kapcsolatát.
2014. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha párkapcsolatban van akkor hagyd békén!! Ne nehezítsd meg az életüket, ha veled akarna lenni, akkor keresett volna már ő előtte.
2014. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Ez miért sokat gondolás? Szerintem a csaj és az ex sem örülne , ha egyszer csak felbukkannék. Tipikus negatív ember vagy, aki csak a vitát keresi :) Szép életed lehet (Y)


A másodiknak , pedig köszi a választ, megfogadom :/

2014. máj. 18. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:

3: Milyen jó, hogy így ismersz. Magamból kiindulva, ha idejönne az ex, hogy ő így meg úgy érez, ezt mondanám neki: Oké, de te is tudod, hogy XY-nal vagyok, meg nem is véletlenül szakítottunk. Biztos találsz majd megfelelő embert, de az nem én vagyok.


Szóval nem kavarna fel semmit.

2014. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hagyd beken oket.. Ha majd akar valamit akkor keres.. O lesz az akit sose fogsztudni elfelejteni.. Mert az elso szerelmed.. Keres valaki olyat aki hasonlit ra kulso es belsore es vele probald meg..
2014. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!