Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú létemre miért viselkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú létemre miért viselkedem úgy mint egy csaj?

Figyelt kérdés

Balhéztam a barátnőmmel tegnap este amiért 2 hete már nem láttam a sulija miatt. DE nem a suli miatt, hanem hogy hétköznap sem bír velem találkozni egy fél órára.

Úgy tudom ez a nők dolga ilyesmiért problémázni, de nem tehetek róla hogy ilyen piszkosul hiányzik.

Neki meg gondolom csak szóban hiányzom..

Szeretjük egymást ebben biztos vagyok, de annyira frigid és miért érzem azt hogy ő megelégszik a heti 1 alkalommal való találkozással??

Neki jó mert zajlik az élet, én meg egyszerűen megőrülök itthon mert most jelenleg munkanélküli vagyok.

Volt már így valaki??

Csak komoly válaszokat szeretnék, köszönöm!(7 hónapja járunk)



2014. márc. 4. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kösd le magad Te is valamivel!
2014. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ő levelezőre jár?

A találkozásaitok csak szexből állnak?

2014. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vigyazz cica, nehogy beszakadjon a kormod :)
2014. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nappalis, és nem feküdtünk le még egymással. ő még szűz szóval várat a dologgal.

de ez most mellékes itt nem az a lényeg.

olyan sokat kérek tőle??

2014. márc. 4. 10:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben légyszi fogalmazd már át a kérdést, mert tökéletesen értelmetlen.
2014. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

miért lenne az? a kérdés úgy szól hogy miért viselkedem úgy mint egy csaj?

A kérdésnek annyi köze van a leíráshoz, hogy az ilyen problémák (mint ami most jelenleg engem is gyötör) inkább nőktől szokott elhangzani úgy vélem.

Inkább a pasik szokták leszarni a nőket, de én nem olyan vagyok...

2014. márc. 4. 10:38
 7/19 anonim ***** válasza:
Szóval azt várod el tőlünk hogy mondjuk meg a viselkedésed okát?
2014. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Túl érzékeny típus vagy. Olvass utána!
2014. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha el tudnátok, annak természetesen örülnék, de nekem elég csak annyi hogy jó okom van-e a felháborodásra és jogosan kérem-e számon rajta a dogokat?
2014. márc. 4. 10:42
 10/19 A kérdező kommentje:
igen ez is megfordult a fejemben hogy túl érzékeny vagyok, de miért olyan nagy baj ez ha nagy szívem van?
2014. márc. 4. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!