Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátommal, hogy ne nézzen csicskának ha társaságban vagyunk?

Figyelt kérdés

Ha ketten vagyunk minden oké, kedves, törődő, nem bunkózik, de ha a barátaival vagyunk, nem lehet ráismerni.

Cseszeget, bunkó, felvágós, szolgának néz.

Tegnap megfőztem a vacsit, csak annyi kérésem volt, hogy vigye az asztalhoz a tányérját. Reakció: "Megfogod, odaviszed. Érted? Ennyire nem lehetsz bamba!"

Ezt még oké, elnéztem, gondoltam, más miatt ideges.

Ma reggel: "Egyél már! Mi bajod? Mire vársz?"

Mindössze arra vártam, hogy ő is leüljön.

Meg amikor meglátott, elkezdett röfögni meg nevetgélni, az alakomra utalva. Ötventudomisénhány kg vagyok, normál testalkatú, de kövér semmiképp.

Már az egyik lány a társaságból a múltkor mondta, ha vele csinálná ezt a barátja, páros lábbal rúgná ki. Magyarázkodhattam, hogy otthon nem ilyen.

Leültettem szépen és elmagyaráztam neki, hová vezet ez a kiscsoportos viselkedés. A többiek azért nem fogják tisztelni, mert meg tud alázni lelkileg egy nőt.

Elintézett annyival, hogy a baj a fejemben van, ha ez nekem sértő, és otthon is ugyanezt csinálja, csak ott nem kapom fel a vizet és játszom a sértődöttet, mert nincs közönségem.


Kinek van igaza?


2014. máj. 18. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Elég volt csak a kérdést olvasnom.


És az ilyeneknek van párjuk. Az élet szép ^^

2014. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked. Abszolút neked. Én sem tűrnék ilyen viselkedést, senkitől sem... Férfiként mondom ezt.
2014. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dobd ki. nem érdemel meg.
2014. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott keress mást..szânalmas a barátod..
2014. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mr. Truth ***** válasza:
54%
"Magyarországon onnan lehet felismerni az életképtelen primitiv embereket hogy teljesen átlagos rendes barátnőjük van. Senki nem tudja miért... Pénz, hirnév, nagy farok..? Ki tudja? De így van és igy is marad, amig a nők ilyen felszínesek"
2014. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

otthon nem ilyen, mások előtt meg de?

Repül h a lába nem éri a földet.

2014. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy szelíd típus de egy ilyen röfögésné ráborítottam voln a kaját.

Ezek elég súlyos dolgok, társaságban szerintem azért csinálja mert valami kicsavart logika mentén azt hiszi ettől ő férfiasabb. Mindegy a 2. ilyen esetél ott helyben a többiek előtt szakítottam volna vele.

Komolyan hagyod hogy megalázzon és még te magyarázkodsz miatta?

2014. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam már réges-régen lapátra került volna. Nagyon nem tűröm az ilyesmit...
2014. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!