Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lennètek egy olyan fèrfival, aki àlandoan dolgozik, fàradt hogy veled talàlkozzon, a vasàrnapot a szüleivel tölti helyetted? Stb

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha értelmes , szerintem akkor nem is akar párkapcsolatot.
2014. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, az ilyennek nem való kapcsolat.
2014. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hat en megprobaltam, az elejen nagyon tetszett, h ilyen motivalt, igyekvo, es sikeres...csak ez miatt mar 3 hetente talalkozunk...ha szova teszem, akkor megkapom, h azert hianyolom, mert rengeteg szabadidom van, es nem kuzdok az almaimert...kesz orom lenne, egy ilyen ferfival gyereket nevelni
2014. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hàt mi hetente egyszer-kètszer talàlkozunk ,persze este munka utàn amikor màr nem jo "semmire",a tèvèzèsen kivül...legutobb egy honapig nem is szeretkeztünk,nem volt kedve,fàradt volt stb A vasàrnap pedig a szülökè,csalàdè amibe èn persze nem tartozok bele,nem is ismerem a csalàdjàt,baràtait :(
2014. máj. 18. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:

A megelhetesert dolgozik ennyit, a luxus eletert, vagy siman karrierista?

Szerintem, ha tart mar ott a kapcsolatotok, megkerhetned, h mutasson be a csaladjanak/baratainak, es akkor annyival is tobb idot tolthettek egyutt :)

2014. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Màr megkèrtem rà,nem akar bemutatni :(
2014. máj. 19. 07:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok egyutt? :)
2014. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lassan fèl ève.
2014. máj. 19. 19:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal nem akar bemutatni? Fel a szulei reakciojatol? Nagy koztetetek a korkulonbseg? Fel ev utan, mar elvarhato lenne, h bemutasson. Szerintem. :)
2014. máj. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
14 èvvel idösebb mint èn,àllitolag a szülei "mindent" tudnak rollam (korom,hogy van egy kislànyom...),ha tènyleg igy van màr be is mutathatna,de ö minden különösebb indok nèlkül vàrni akar,lehet nem szerelmes? nem biztos a kapcsolatunkban?Vagy van valami amit eltitkol!?
2014. máj. 20. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!