Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára hogy kedvelem?

Figyelt kérdés
Semmikép nem szeretném elmondani neki mert ha az érzés nem kölcsönös buktam a barátságunjat. Csak éreztetni szeretném vele hogy érdekel, és majd az ő reakciójából megtudni hogy ő mit is gondol. Mit tehetnék? 14|L
2014. máj. 18. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátságotokat nem bukod szerintem, az nincs veszélyben.
2014. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha elmondom neki hogy kedvelem és ő nem így érez, akkor tudom higy kellemetlen lesz az együttlét utána..
2014. máj. 18. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól még ugyanúgy lehettek barátok, de legalább mindketten tudni fogjátok, hogy barátságnál nem lesz több. Ha nem adod a tudtára, akkor soha nem fog kiderülni hogy érez irántad. Inkább tőled tudja meg, hogy mit érzel, mint mástól...
2014. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Senki más nem tud róla és nem is áll szándékomba elnondani se neki se másnak. Szerintem irtó ciki lenne odaállni elé azzal hogy "szia!! Tökre szerelmes vagyok beléd! Na és te??" ..
2014. máj. 18. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova és ha beleegyezik van rá esélyed,hogy tetszel neki. Menj oda hozzá beszélgetni és adj kétértelmű jelet,ha ezt viszonyozza akkor több mint valószínű,hogy tetszel neki. Amúgy honnan ismered őt?
2014. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk, barátok vagyunk de nem vagyunk olyan viszonyba hogy elhivjam bárhová is.. 1-2 a korkülömbség ami nem tudom hogy hátrány lehet e :| ( vagy 20cm magasabb mint én D:)
2014. máj. 18. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet hátrány 1-2 év.
2014. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát...
2014. máj. 19. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!