Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Hogyan adjam tudtára, hogy kedvelem? :D

Figyelt kérdés
van egy nagyon aranyos fiú,buszon elkezdtünk beszélgetni (ő kezdeményezte a beszélgetéseket) és én facebookon bejelöltem. Szeretném ha felfigyelne rám,mit tegyek? Nem akarok nyomulós lenni! :)
2014. jan. 23. 08:50
 1/6 Sajtoreferens ***** válasza:
67%
Tegyél fel facebookra spontán félmeztelen fotókat. Ha kétségeid vannak, mennyire nyomulósak, előtte küldd el nekem véleményezésre.
2014. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért mi van akkor ha nyomulós vagy?

legalább lefog esni neki akkor h érdekeled őt és kész

2014. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bejelölted a facebookon? Az a anyja, na az már valami. Az első komoly lépés egy komoly kapcsolat felé.
2014. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova! Mondanám, hogy fagyizni, de nem olyan az idő. Legyél kreatív.

Hidd el, ha te is bejössz neki, akkor ezzel nem nyúlsz mellé. Velem is csinálta ezt lány, abszolút nem éreztem nyomulásnak. Hajrá.

2014. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha újból beszéltek, kérdezd meg tőle, mit szokott szabad idejében csinálni, hová jár szórakozni, esetleg, hogy van-e barátnője...

Ezek után majd csak kapcsol, és ha úgy is érdekled ő hív el valahová!

:)

2014. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. jan. 26. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!