Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy menjek el bulizni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek el bulizni, hogy a pasim ne tudja meg, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

a barátommal 2 éve vagyunk együtt. igazából a kapcsolat előtt én nagyon bulizós csaj voltam. mióta együtt vagyunk egyszer se mentem el bulizni, se vele,se nélküle. ő nem szereti a bulikat. sokszor kértem meg rá hogy menjünk el egy koncertre vagy diszkóba mert épp pl. a kedvenc énekesem lesz, ő nem akar, szó se lehet róla. közzé tette hogy ha én egyszer elmennék nélküle bulizni, akkor szakítana. pedig nagyon szeretem, mondtam neki bízzon bennem,de semmi. mit tegyek???

legfeljebb muszály lesz hazudnom neki hogy megyek valamerre. mit tegyek??? normális válaszokat pls

19/L


2014. máj. 18. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen "apró" dologban nem egyeztek, akkor mi lesz később?

A szakítás bekövetkezte csak idő kérdése, nem illetek össze, ha ezt sem tudjátok megoldani.

2014. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
muszáj....az pedig elég szánalmas, hogy azért hagyna el, mert bulizol. Menj el és hagyjon el ha ennyit érsz neki.
2014. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hazudj neki! Beszéld meg vele, hogy neked erre szükséged van, bízhat benned, nem fogod megcsalni, stb.
2014. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg,ne hazudj neki,mert elveszíted a bizalmát!
2014. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de mindhiába! sokszor beszéltem vele. kértem is hogy jöjjön el velem. de nemtudom hogy mit csináljak, a barátaimmal nemtudok sehova menni miatta. :S
2014. máj. 18. 20:26
 6/11 A kérdező kommentje:

egyszer már ő elment nélkülem bulizni, de ugy hogy én nem is tudtam róla... és nagyon berugott.

na ezt nem birom felfogni.......

2014. máj. 18. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidd el,én is ilyen kapcsolatban éltem. Mindentől tiltva voltam, saját unokatesómmal nem mehettem el egy kávéra, ő szabta meg h mit tehetek és mit én, végül meg ő csalt meg. Ezzel arra akartam utalni, h még fejen is állhatsz egy ilyen személyiségűnek, akkor sem leszel neki elég jó!! :) Inkább lépj le minél előbb!
2014. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem,nem akarom elhagyni.
2014. máj. 18. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor eltűröd.

Minek írunk mi akármit is? Megyek Dunába vizet hordani, az értelmesebb, mint téged győzködni, aki "de"-kkel kezd minden cáfolást.

2014. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Magyarul érzelmileg zsarol téged... ne is haragudj de ha nekem egy pasi azt mondta volna ha elmegyek nélküle bulizni akkor szakítana.. megmondtam volna hogy tudja hol az ajtó, viszlát.


Undorító.


Nem is értem miért vagy egy olyan emberrel együtt aki nem bízik meg benned. Az rendben van ha ő nem szereti a bulizást, akkor ne menjen. De az mi már hogy téged vissza akar tartani....ÉS TE EZT MÉG HAGYOD IS...ez valami vicc?????


Az egész kapcsolat egy kalap szar ha mindig úgy pattogsz ahogy a pasid fütyül...

2014. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!