Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy menjek el bulizni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek el bulizni, hogy a pasim ne tudja meg, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

a barátommal 2 éve vagyunk együtt. igazából a kapcsolat előtt én nagyon bulizós csaj voltam. mióta együtt vagyunk egyszer se mentem el bulizni, se vele,se nélküle. ő nem szereti a bulikat. sokszor kértem meg rá hogy menjünk el egy koncertre vagy diszkóba mert épp pl. a kedvenc énekesem lesz, ő nem akar, szó se lehet róla. közzé tette hogy ha én egyszer elmennék nélküle bulizni, akkor szakítana. pedig nagyon szeretem, mondtam neki bízzon bennem,de semmi. mit tegyek???

legfeljebb muszály lesz hazudnom neki hogy megyek valamerre. mit tegyek??? normális válaszokat pls

19/L


2014. máj. 18. 20:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudod mi lesz ennek a vége? Teljesen elmar a barátaidtól, mert hagyod neki, aztán meg lelép egy másik csajjal.


Te pedig egyedül maradsz. Az jobb lesz?


Egyébként az ilyen emberek egy idő után egyre erőszakosabbak lesznek...tudom mert éltem ilyen kapcsolatban. Ott is az volt ami fentebb...megcsalt. Aztán amikor ezért szakítottam, pofon is repült. Először ő engem ütött meg. Aztán én meg visszaütöttem, mert nem fogom hagyni magam.

Ez volt az a pont amikor elegem lett, és leszartam azt is hogy így meg úgy megöli magát ha elhagyom.



Remélem a ti kapcsolatotok nem fog eljutni idáig. Elég nagy traumát okozott lelkileg a dolog. Olyannyira hogy utána 2 évig képtelen voltam akár pasira nézni is...

2014. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!