Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi esélyem még nála a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esélyem még nála a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Már egy ideje kavarok egy sráccal és azt mondta hogy nem szeretne kapcsolatot mert gyerekes vagyok, ami részben igaz is mert ő volt az első férfi akivel randiztam. Későbbiekben vajon még lehet köztünk valami?

Én is érzem hogy még nem nőttem fel és neki már nagyon sok kapcsolata volt.

L21 f26


2014. máj. 18. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én biztos hogy nem jönnék össze veled. 25 éves vagyok, volt már részem úgymond "gyereknevelésben". Többet nem kérek belőle, köszönöm.

Én ennyi idősen már legalább egy komoly kapcsolatot elvárok tapasztalatként. Ha 21 évesen még gyerekes vagy ,akkor ez a kapcsolat nyilván nem is tartana örökké, mert vagy a srác unna rá előbb-utóbb az ebből kialakuló hisztikre meg vitákra, vagy te jönnél rá hogy nem akarsz még lehorgonyozni az első pasi mellett. Ezt a srác nyilván tudja ha már tapasztaltabb. Nem hiszem hogy esélyes lenne vele bármi.

2014. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha te ilyen vagy, és ő ilyennek nem fogad el akkor nem is baj ha nincs köztetek semmi. akivel együtt vagy az fogadjon el olyannak amilyen vagy (vagy legalábbis ne akarjon radikális változtatásokat)

ha nem bonyolódtál bele nagyon akkor szerintem hagyd a dolgot és keress mást:) sok szerencsét!

2014. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és később 3 év múlva?
2014. máj. 18. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Később 3 év múlva már a nevét se fogod tudni, neki meg úton lesz az első gyerek ha mázlija van.
2014. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 év múlva meg már te sem fogsz rá emlékezni, hidd el:D
2014. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!