Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátom legjobb barátjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátom legjobb barátjával egymásba szerettünk, ezt hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Kb 1 évig tartott a dolog az exbarátommal, eléggé zűrös volt a dolog végig, mindkettőnk hibájából, a végén viszont nagyon csúnyán rendezte a dolgokat, és mikor már érzelmileg túl voltam rajta, az egomat akkor is nagyon sértette még a dolog, és gondoltam bosszút állok rajta...

Az ötletet az adta, hogy az egyik barátja részegen elkezdett velem beszélgetni, és még táncoltunk is, és ezen nagyon kiakadt, mármint a barátjára, hogy mit képzel magáról... gondoltam, ha felszedném a legjobb barátját, az elég nagyot ütne. Hát így is lett, azt az estét tudja is (nem feküdtünk le, de együtt töltöttünk onnantól 2 napot végig), persze a hatás meglett...

Csak itt jön a probléma, egymásba szerettünk. De tényleg, nagyon... Már tart egy ideje a dolog, a barátomnak minden ismerőse tudja, kivéve az exbarátom.. neki senki nem mondja el, de most mára barátom nagyon szeretné ezt rendezni vele.. csak persze egyre nehezebb lesz, mert egyre régebb óta tart köztünk a dolog..

Mit kéne tenni? Nekem lépnem kéne bármit is, vagy bízzam rájuk a dolgot?

(Tudom, visszanyalt a fagyi... :D)

22L


2014. máj. 19. 03:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Szánalmas vagy. Oké, hogy revansot akartál venni rajta, de két fiúbarátot így szétválasztani gerinctelen dolog.


köpj fel és állj alá.

2014. máj. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Majd ők rendezik a dolgot. Aki kretén azzal kretén módon kell bánni, ennyi.
2014. máj. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2 nap alatt nem lesz senki szerelmes, nemhogy mindkét fél... jézusom. Valószínűleg csak tetszetek a másiknak, na meg a szituáció, hogy titkolóznotok kell. Ne fuss utána, 1 hét múlva úgyis szakítanátok.
2014. máj. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem 2 napja tart.. :D

Az csak a kezdet volt.

2014. máj. 19. 03:42
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor közösen álljatok az exed elé, és lesz ami lesz alapon pakoljatok ki. Ez a legtisztességesebb. Egyébként meg ha már nem jártok együtt, akkor meg miért kell ebből ekkora problémát csinálni?
2014. máj. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne sirdogálj amikor a sorstól visszakapod duplán azt amit te másnak okoztál, és ha csak dupla, akkor még tapsikolhatsz is, hogy könnyen megúsztad.
2014. máj. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még jó hogy meleg vagyok, egyes nők (tisztelet a kivételnek) aljas gerinctelen féreg. Mindent megtesznek a bosszúért, barát/család sem szent. Bosszú bosszú és bosszú
2014. máj. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért érzed úgy, hogy el kell számolnod az exed felé? Mondjuk ha csak azért jössz össze valakivel, hogy neki bizonyíts, akkor azon kívül hogy ribizli vagy, még szereted.

A mostani párodnak nem esett még le, hogy eredetileg csak kihasználni akartad, és csak szerencse, hogy vele maradtál? Sok jóra ne számíts, ha leesik Neki.

2014. máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En ugyanezt csinaltam csak nem a baratjaval sajnaltam hogy azzal a sraccal annyira nincs joba
2014. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Házinyúlra nem lövünk." ugyebár...de gy tűnik ezt a mondatot sokan nem ismerik. :D Kérdező, nem értem, hogy miért akarsz/akartál az exeden bosszút állni. Szerintem felesleges és gyerekes dolog, pláne 22 éves létedre. Ne alázd meg magad, teljesen fölösleges. Ha szóba kerül később a kapcsolatotok,mindenki szemébe te eszel a rossz. Ha nekiállsz keserűen keresztbetenni neki, azzal lehet csak azt éred el, hogy téged néznek köcs..nek mert nem hagyod békén. Az meg nem szép dolog, hogy ebbe a kis "merényletedbe" belerángattad a barátját is. Az érzelmeket tudom, hogy nem lehet irányítani és nem hibáztatlak azért, mert megszeretted a barátját. De én úgy tartanám fer dolognak, ha mindketten odaállnátok az exed elé és elmondanátok betűről betűre a szitut. Ennyit talán ős is megérdemel, ha már "elszakítottad" a baráti szálat köztük.


21/L

2014. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!