Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik pillanatban még szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatban még szakításról beszél, másikban meg már eljegyezne. Most ez mi?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt a barátommal. A legelején minden tökéletes volt, gyorsan történtek a dolgok, hamar egymásba szerettünk, amolyan "mindent elsöprő szerelem" volt. A barátom tervezgetett velem, külföldi nyaralást, és még az eljegyzést is szóba hozta, h majd a jövőben... :) Aztán kis idővel kicsit változott a hozzáállása. Sokat veszekedtünk, kis apróságokon, és a szakítás is felmerült. Utána egyik pillanatról a másikra újra minden jól működött, és felhozta, hogy a közeljövőben akár oda is költözhetnék hozzá. Aztán megint jött egy pár napos összeveszés és a szakítás ötlete. Ezután kibékültünk és már arról beszél, hogy nem is bánná, ha hamarosan családot alapítanánk. Egyszerűen nem értem...nem tudok kiigazodni rajta. Tudom, hogy szeret, de akkor miért jön fel folyton a szakítás téma? :( Mondta mikor megismertem, h nem tud komoly kapcsolatról beszélni, rosszul van az eljegyzés, összeköltözés, babák hallatán, nem akarja még ezt... De akkor miért hozza szóba őket folyton? Miért mondja, h akarja? Hogy lehet, hogy egyik pillanatban még szakítani akar (bár csak beszél róla,nem tudna elhagyni), másikban pedig már összeköltözés, stb.?

22/L


2014. máj. 19. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Labilis, szerintem lehet irányitani, határozottan mond meg te mit szeretnél és akkor ő majd ugy tervezi..
2014. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Messze van ez a "mindent elsöprő szerelemtől". Maradjunk annyiba, hogy még egy fellángolásnak se nevezhető. Lépj.
2014. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sok a nézeteltérésetek,akkor felesleges erőltetni az egészet.Hiába szeretitek egymást ha mindig összevesztek.Valszeg olyanokan veszekedtek amiben nem akar kompromisszumot kötni,és te sem engedsz,ezért szakítani akar...de 2 nap múlva megint nagyon szeret,aztán ismét elrontod az egészet a veszekedéssel.
2014. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:

Mennyi idős a párod? Lehet hogy a labilis személyisége mellett kapuzárási pánikja is van, és azt hiszi hogy ezekkel az ajánlatokkal megtarthat.

2 év együttjárásnál hamarabb szerintem kevés eljegyzést lehet komolyan venni, javaslom hogy ne hamarkodd el. Inkább ismeri még alaposan és döntsd el, hogy tudsz-ee vele boldog lenni.

2014. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ijesztő h mindjárt az elején az eljegyzésről beszél... az sose szokott komoly lenni...
2014. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!