Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok férfi és nő miért áldoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi és nő miért áldoz fel mindent, dobja el és dönti romba addigi életét egyetlen éjszakáért (megcsalás)? Abban a pillanatban nem tudnak gondolkodni? Megéri nekik vagy végül mind megbánják?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az emberek hülyék, ilyen egyszerű (nem csak emiatt).
2014. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sose bánja meg senki. Azt bánja meg, hogy kiderült. Ég és Föld.


27/F

2014. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Az emberi hülyeség és a világmindenség határtalan, bár utóbbiban nem vagyok biztos" Albert Einstein.

Szerintem igaza volt.

2014. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

;)),az a fránya kalandvágy!

Valamitől izgalmas,más és amiért tiltott azért élvezetesebb is.Akkor biztos nem gondol senki a következményekre,vagy ha igen kockáztat.Sok esetben nem êri meg viszont a csábitásnak nem könnyü ellenállni.

2014. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mentalitás kérdése.

Van akik eléggé szabadon értelemzik a kapcsolat fogalmát. Van akik félrelépnek, de

bűntudat gyötri utána. Nagyon sokan (ez az észrevételem) igazából nem nagy szerelemből

jönnek össze, hanem mert jól érzik magukat együtt, vagy egyéb okokból. Ekkor a szerelem

mint érzés, és egyfajta "kötelezvény" a másik felé nem is játszik.

És tényleg van olyan, hogy olyan erős a kémia, hogy elborul az agyuk, és nem tudnak gondolkodni.

Ez igen ritka, sokkal többen érvelnek ezzel, mint amennyi valós.

Én személy szerint az itt kitárgyalt párkapcsolatok nagyon komoly többségénél nem érzem a leirt

kapcsolatban a szerelmet, sőt néha a szeretetet sem, bár válltig bizonygatják, hogy az van köztük.

(nem kétlem el is hiszik magukról) A legtöbb itt tárgyalt kapcsolatnak csak a cimkéje a "párkapcsolat",

valójában inkább "barátság extrákkal". Ebből a szempontból nézve a hűség már nem érzés, hanem egy elvárt

reflex viselkedésként jelenik meg, aminek a megszegése szintén "reflex szakitást" eredményez.

A kérdésekben, és a válaszokban is nagyon sokszor olvashatjuk a "séróból tolt" sablon választ: Rúgd ki, és kész.

Mert ezt a legkönnyebb. Senki nem teszi a fel kérdést, hogy kik, milyen körülmények között, valójában milyen kapcsolatban is élnek, miért csalt meg ki kicsodát, és ha valóban annyira fontosak egymás számára akkor miért

nem rendezni próbálják, miért nem megoldást keresnek a reflex válaszok helyett. Elkalandoztam, bocsánat.

Összegezve: A megcsalás szerintem három részből áll: A résztvevők mentalitásából, a közöttük lévő látszólagos vagy valós párkapcsolatból, és utána annak a kezeléséből. Mindhárom tényezőn múlik az adott párra adható válasz.

2014. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Olyan létezhet akkor, hogy valakit nagyon-nagyon szeretünk, szerelemből, de mégis egy pillanatra elborul az agyunk? Vagy akkor nem is szerettük igazán, csak azt "hittük"?
2014. ápr. 14. 14:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, de nagyon nagyon ritka. Van olyan erős kémia, hogy szó szerint elborul az agy,

és ha ez találkozik a lehetőséggel, esetleg még az itélőképesseg is csökkent, akkor aztán kész a baj.

Tapasztalam én is az "agyelborulós" kémiát, de társaságban voltunk, és konkrétan józanon. A hölgy is, és

én is tudtuk, hogy baj lesz, elkerültük egymást, nem is lett semmi. De hozzáteszem:

leéltem 36 évet és összesen két ilyen nővel találkoztam ezen idő alatt! Szóval ha valaki félrelép elsőre

én sem erre az esetre gondolnék, hogy ez történt :))))

És még exem idejében olyan is volt, hogy egy lány konkrétan úgy kikezdett velem, hogy rámarkolt. (nagyon ügyesen)

És megmondom őszintén nagyon kevésen múlott, hogy megtegyem. Aki ilyen helyzetbe kerül azt is meg tudom érteni,

mert brutál nehéz ilyenkor nemet mondani. A kérdés nem fekete/fehér.

2014. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jellem kérdése. Akinek ez az "életforma" bejön, csinálja csak, de könyörgöm, akkor legyen független és vállalja be, hogy ezek a kétes kalandok fontosabbak neki és ne pazarolja egy esetlegesen normálisan gondolkodó ember idejét.
2014. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Olyan létezhet akkor, hogy valakit nagyon-nagyon szeretünk, szerelemből, de mégis egy pillanatra elborul az agyunk? "


Nem. Ha igazi szerelemből szeretsz valakit, akkor nem létezik más. Ha mégis érzel valamit másvalaki iránt, megcsókolod, netán még szexelsz is ezzel a másikkal, akkor a párodat a büdös életben nem szeretted és nem tisztelted sem őt sem az ő érzéseit irántad, sem a kapcsolatotokat.


Ez ilyen egyszerű.


Lehet takarózni sok mindennel, (pl nem jelentett semmit mert csak szex volt, részeg voltam, nem tudtam ellenállni stb) de azok csak kifogások. Az ember nem állat! Nincs olyan hogy nem tud gondolkodni, nem tud ellenállni...max nem AKAR!!! Ennyi. N/28

2014. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nincsen igazad. A tesztoszteron a természet legerősebb hormonja. Annak fogalma sincsen milyen ez akinek nincsen a vérében sok belőle. Nőként ezt te sem tudod elképzelni. (nem bántásból irom)

És a pasik sem tudják elképzelni addig amig nem kerülnek ilyen helyzetbe. Nagyon tudom tisztelni aki képes nemet mondani, mert kilóg a nyelve mire sikerül :) (nehéz. Nagyon)

2014. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!