Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok a páromra. Ha elmegy nélkülem valahova minden bajom van. és ilyenkor hisztizek. Egyszerüen nem tudok változtatni rajta. Ti hogy vagytok ezzel? Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 17:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mar sok ilyen volt.. lassan 4 eve egyutt vagyunk.. mind1 megprobalom visszafogni magam.. mert ez igy nem mehet tovabb..
2014. máj. 19. 20:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Jó dolog, hogy látod a problémát, és próbálsz változtatni rajta.

De mit akarsz tenni?

Úgy látom, hogy az a gond veled, hogy elsodornak az érzéseid. Hiába mondja az eszed, hogy ne tedd - elönti az agyad a vörös köd, aztán elszabadul a pokol.


Mit tudsz tenni, hogy ne így legyen?

2014. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. :/
2014. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha nem is tudom.. talan ha szo nelkul hagyom ha elmegy valahova.. egyszer csak megszokom.. a bizalommal nem tudok mit kezdeni.. talan azert is mert a szuleim elvaltak megcsalas miatt.. es az a tudat van bennem hogy nem letezik olyan, hogy orok huseg.. vagy azis lehet a gontd h tul gyerek voltam meg a kapcsolat elejen.. na mind1 szoval megteszek mindent es vagy bejon vagy folytatodik igy es akkor elobb utobb meglesz a kovetkezmenye..
2014. máj. 20. 09:28
 15/15 Noydra ***** válasza:

Könyörgöm nő vagy.

Hiába hagyod szó nélkül, egész végig az lesz a fejedben, hogy mit csinál.

Ennyit még a férfiak is tudnak a nőkről.:D


Egyébként kár, hogy egy pár(szüleid) alapján megítéled az életbeli hűséget...

2014. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!