Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire erkölcstelen, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire erkölcstelen, amit tettünk?

Figyelt kérdés
Egy szerelmi nemtudomhány szögben élek jelenleg. A történet roppant bonyolult, de megpróbálom felvázolni. 8 hónapja van szexkapcsolatom egy fiúval, akibe ezalatt az idő alatt úgy, ahogy beleszerettem, ő sajnos ezt nem tudja viszonozni(mást szeret, még mindig az exét) szóval nem jöttünk össze végül, de így is az egyik legjobb barátom. Most volt egy majdnem 3 hetes mosolyszünetem vele, mert az exével újra elkezdett találkozgatni, és elég szarul esett, otthagytuk egymást egy időre. Osztálytársam egyébként a fiú, így minden nap látom, mondanom sem kell, elég kellemetlen volt az 3 hét szótlanul. Ezalatt az idő alatt kalandoztam, megismertem egy másik srácot és csókolóztunk, meg taperolás is volt. A fiúnak van barátnője, de mégis megcsalta velem. Sajnos igen.. tudtam a dologról, és így is belementem, még ha kicsit részegen is, de ez nem lehet mentség, tudom. Közben az osztálytársammal újrakezdtük a szexkapcsolatunkat, kb 3 napja, persze a kalandomról semmit nem tud. A másik srác tegnap felhívott, hogy egész nap rám gondol és az együtt töltött hétvégénkre, és szeretne még látni(4 várossal arrébb lakik). A barátnője még mindig megvan, és persze nem tud a kalandunkról. Most komolyan elgondolkoztam, mi lenne, ha összejönnék a fiúval. Nem akarom tönkretenni a barátnőjükkel a kapcsolatukat, de nem szeretheti igazán, ha megcsalta velem. Közben osztálytársammal lenne minden az igazi, de ő ugye nem szerelemmel szeret engem. Ugyanakkor nagyon kényelmes nekem ez a szexkapcsolat, és ha véget érne tudom, hogy megint nem állnánk szóba egymással, ami eléggé fájna. Másrészről attól is félek, hogy a másik fiú barátnője megtudja és agyonver, vagy hasonlók. Hogy lehetne ebből a helyzetből jól kijönni? És megbocsájtható e vajon, amit tettünk?
2014. máj. 19. 18:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs lelked?
2014. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Értem,hát amit te leírtál az alapján te egy ribi vagy..annyit hogy hagyod azt az embert akinek van a barátnője és megmondod a barátnőjének mit tettél..és nagyon erkölcstelen..
2014. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen egymás után, de szisztematikusan épitsd le. És reménykedj, hogy senki nem szólja el magát egy sörözős estén :D
2014. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Ribizli vagy

2. ISTEN ADJA, h a srác barátnője megtudja és jól elpufál mert az ilyen sz*jhák mást nem is érdemelnek...

3. Neked komoly kapcsolat??? Ne nevettess :D Vicc vagy!

2014. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nemazért fogok a torkodnak ugrani, mert szexelsz. Nem érdekel. Mások lequrváznak majd, de én békén hagylak. Azt viszont nem értem, miért leled örömödben olyanokban, akiknek van valakije. Mazochista vagy? Vagy valami beteges vágyat érzel a "barátnőd egyedek" iránt?
2014. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

"megtudja és agyonver"


na itt esett le, hogy nem fehér emberekről van szó...

2014. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
A pokol tüzén fogsz égni :D
2014. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Elmondanád, melyik megyében laksz?
2014. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Enyhén gyenge az önkontroll...


Hogy mennyire bocsájtható meg? Kinek? Kinek kellene ezt megbocsájtania, csak arra próbálok rájönni :D


Egy módszert tudok arra, hogy ebből jól jöjj ki: MINDENKIVEL szakíts, és kezd üres lappal.


21/F

2014. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
41%
A mai értékrendekbe ez simán belefér. Akár én is beleférnék, nekem is kemény a bré :)
2014. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!