Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért nyomultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nyomultok olyan pasikra akinek van barátnője? Nem veszitek észre hogy foglalt vagy hogy milyen erkölcstelen?

Figyelt kérdés

Ez szerintem undorító.

Van barátom és betalálta egy csaj aki nyomult rá annak ellenére hogy velem jár...

ti mit szólnátok ehhez?


2014. márc. 20. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Azt szólom ehhez, hogy általánosítasz, jányom.
2014. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi ez az általánosítás?

De a te pasid, ha megkap mindent mit izgulsz?

2014. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem meg a pasik találnak meg, aztán meg hajthatom el őket, mert párom van, az is erkölcstelen és undorító.

Jobb lett volna, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy a nemmegjelölést elhagyod.

Egyébként azért, mert nem érdekli őket.

2014. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A tiltott gyümölcs mindig édesebb.
2014. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy megkap mindent de már unom hogy folyton fb-on írogatnak neki és kicsit bosszant is hogy mikor jártunk akkor ismerkedett meg velük..
2014. márc. 20. 17:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Soha nem tennék ilyet. Ha egy srác foglalt, egy lépést hátralépek. Akkor sem rontok a képbe, ha nincs köztük minden rendben. Meg őszintén? Nem leszek harmadik.
2014. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és olyan lányok miért nyomulnak rám, akiknek van barátja? ez a meredek meg a novák laci haja a barátok közt-ben
2014. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

sajnos nem mindenki ilyen tisztelet tartó..

nem nincs nekik..szerintem.

de akkor is szerintetek nektek hogy esne ha ilyet csinálna valaki? És most jött egy másik azt is vmi tanfolyamon ismerte meg.

Szerinte meg túl féltékeny vagyok..szerintem meg nem más is ideges lenne nem?

2014. márc. 20. 17:21
 9/14 anonim ***** válasza:
és ha van barátnoje az nem testi hiba
2014. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
na látod erről beszélek tele van ilyen ringyókkal az ország.
2014. márc. 20. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!