Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erkölcstelen volt részemről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcstelen volt részemről, ha van barátom?

Figyelt kérdés

Mikor utaztam, megállt velem szemben egy srác, láttam mikor felszállt, aztán én kibambultam az ablakon, zenét hallgattam.. amikor visszafordultam, láttam hogy néz aztán elmosolyodott.. erre kicsit zavarba jöttem, elfordultam. mikor szálltam le, még mindig nézett, megint mosolygott.. akkor nem tudtam megállni és vissza mosolyogtam. részben mert zavarba is hozott, nem is akartam bunkónak tűnni,és ennyit talán "meg is érdemel" ha már vette a bátorságát és megpróbált kontaktust teremteni. (szerintem kevés ilyen pasi van manapság) meg amúgy normálisnak tűnt a tekintete alapján. (a pasik szemén többnyire látni, hogy azért néz mert "hű de megd*gna" vagy azért, mert szimpatikus a másik).

viszont lelkifurdalásom van ettől az egésztől, nem megy ki a fejemből, mert van barátom és erkölcstelennek érzem magam. vagy inkább illetlennek, vagy nem is tudom mi a megfelelő kifejezés..


szerintetek illetlen voltam?


20N


2013. nov. 8. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne szórakozz már..... azt hiszed a te barátod nem mosolyog vissza valakire, ha az rámosolyog? ezt még flörtnek sem nevezném, csak egy egyszerű gesztus.
2013. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Ugyan, ne fújd fel... egy kellemes közjáték, senkinek nem ártottál vele. Miért ne lehetne egy szimpatikus valakire rámosolyogni?
2013. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem voltál illetlen, csak udvarias. Ez semmiség, egy teljesen helyénvaló, kedves gesztus a részedről.
2013. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs baj! Ha tudnád a srácról, hogy tisztában van vele, hogy van barátod és ennek ellenére mosolyogsz vissza, na az már elgondolkodtató volna!
2013. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

az nem zavar, ha megnézik a párom vagy ha rámosolyognak és ő viszonozza.. tudom, hogy jó pasi, illetve az az egészséges (szerintem) ha férfi létére meg is nézi a csajokat vagy ilyesmi (nyilván okosan, és nem épp akkor ha ott vagyok mellette :D) ettől még engem szeret, velem van.

sőt, azt is tudom, hogy ha elmesélném a barátomnak ezt a sztorit, csak kb annyit mondana rá, hogy "na látod, másnak is tetszel, jó nőm van"...

ezért is nem értem, hogy miért van lelkifurkám..

2013. nov. 8. 10:02
 6/17 Pretty Ballerina ***** válasza:
Ez bolhából elefántot kategória. :)
2013. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jézus... "Lelkifurka"?
2013. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem, ez emberi dolog, nem egy érzéketlen droid vagy (mint pl én vagy pl mint valaki más :D), örülj neki!
2013. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi. Én imádok idegen szimpatikus férfiakra mosolyogni, sokszor én is kezdeményezem. Egy minimális flört belefér, szebbé teszi a napod és jó kedved lesz tőle :) A barátomnak sincs ezzel semmi baja. Neki is szabad.
2013. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egészséges, és bájos női gesztus/viselkedés. A srácnak akivel összemosolyogtál csodás napja lett, szeretjük az ilyen pajkos összekacsintásokat, és azt, hogy tetszünk egy csinos lánynak. Ha minden szép lány igy viselkedne velünk, az maga lenne a paradicsom a földön :) Egy csinos láb, egy szép arc, egy pajkos mosoly elég ahhoz,hogy az egész napunk tökéletes legyen, és akkor is süssön a nap, ha egyébként szakad az eső :)

Ne szokj le erről :)

2013. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!