Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha magányos vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha magányos vagy?

Figyelt kérdés
szval dobtak és most eléggé magam alatt vagyok, a szokásos csak barátok szöveg volt, és ezt el is fogadtam mára és értem hogy így jobb mindenkinek talán de a szívem vagy akárminek is hívjam nem hagy nyugodni, egyre csak eszembe jut ez a lány, mit lehet ez ellen tenni, nem nagyon járok társaságba igy nagyon magányosnak érzem magam és kezdek depressziós lenni vagy hasonló, néha vannak jobb napok persze de most ez így totál szívás, légyszi adjatok tanácsot megy értük a zöld pacsi és egy köszönöm :)monden segitségért nagyon hálás vagyok 22f
2014. máj. 19. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez szívás. Menj be a szobádba, csukd be az ajtót és sírd ki magad. Mást nem tudsz tenni. Ha megpróbálsz is, akkor sem fog eltűnni a fejedből a gondolat.


20/L

2014. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyúljál magadhoz bro.
2014. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
xD bevallom mindkettő megvolt már :D de valahogy mindig eszembe jut, de nem akarok neki rosszat vagy megutálni őt mert mégiscsak ő általa jobb ember lettem mint elötte voltam, csak nehéz elfogadni a helyzetet, talán az segitene ha más lányok felé nyitnék? bár ezt elég nehéz lesz mert nem tudom hol ismerkedjek :/
2014. máj. 19. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes magadhoz. Hidd el, egyre ritkábban fogsz a lányra gondolni. Ebben te is segíthetsz magadnak, a magány csak meghosszabbítja a "leválási" folyamatot.
2014. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szar érzés,de lassan túl fogod tenni magad rajta,meglátod.

Próbálj meg elmenni valahova társaságba,nem jó,ha egyedül emészted magad.Vagy találj valami elfoglaltságot,ami leköt,és amit szívesen csinálsz.

2014. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sírás közbe nyúltál magadhoz bro ?D: Én úgy sosem tudtam.
2014. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
neem, :D mondhatni megkönnyeztettem a kígyót :P
2014. máj. 19. 20:00
 8/9 A kérdező kommentje:
csak hülye vagyok és magányos meg szomorú
2014. máj. 19. 20:01
 9/9 anonim válasza:

Nekem körülbelül 5 hónapba tellett (decemberben lett vége), hogy ne gondoljak állandóan rá. De azért mert én abba a hibába estem, hogy nem engedtem el teljesen, 2 hónapig reménykedtem, hogy rendbe jönnek velünk a dolgok.


Szóval ELSŐ és LEGFONTOSABB, hogy magadban zárd le a dolgokat.


Nekem az, hogy egyből nyitok a lányok felé nem jött be, sokszor csak megnehezítette a dolgokat. Neked sem ajánlom, mivel állandóan hozzá fogod hasonlítani az új lánykákat, ez senkinek sem jó.


Adj kis időt magadnak, döbbenj rá, hogy nélküle is értékes ember vagy. Pl.: kezdj el rendszeresen sportolni, keress hobbit, legyél sokat a természetben. Tűzz ki kisebb célokat, hogy legyen sikerélményed.

(én kerestem munkát, így egyetem és munka mellett egy percem sem volt gondolkodni)


Ha ezek megvannak, és nem jut mindenkiről és mindenről ő az eszedbe itt az ideje ismerkedni. (én pl. egyetemi bulikban kb 10-15 lányhoz oda mentem ismerkedni, ez segít abban, hogy pozitív visszajelzést kapj, hogy érdekelsz másokat is)


Bocsi hogy ilyen hosszú lett, csak próbáltam a tapasztalataimat leírni. Bár gondolom mindenki ezeket tanácsolja. Szóval fel a fejjel.


F21

2014. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!